عکس یادگاری خانم بازیگر با جودی آبوت! + عکس

اگر کمی تیزهوش و زرنگ باشید، می‌توانید با یک راهکار ساده براحتی در مسیر موفقیت قرار گرفته و میانبرهای اساسی برای زندگی خود پیدا کنید. کتاب و کتابخوانی یکی از این راهکارها است، کتاب‌ها در حقیقت گنج‌های پنهانی هستند که در دل خود، هزاران ایده و راهکار برای خواننده دارند و کسانی که به عادت شیرین کتابخوانی مبتلا باشند، با خواندن هر کتاب، بدون پرداخت هزینه ای، گویی یک زندگی را تجربه می کنند.

  1. ۱ ماه،۱ هفته قبل
  2. ۰
1
نوآوران -

آخرین پست اینستاگرامی سحر ولد بیگی، چهره جوان و طنز کشور، حال و هوایی از همین جنس پیدا کرده، گشت و گذاری در کتابخانه ملی و بازخوانی درسی برای زندگی از دل این کتاب‌ها.


سحر ولد بیگی در اینستاگرام خود نوشت: ” جودی! کاملا با تو موافق هستم که عده‌ای از مردم هرگز زندگی نمی کنند و زندگی را یک مسابقه دو می دانند و می خواهند هرچه زودتر به هدفی که در افق دوردست است دست یابند و متوجه نمی شوند که آن قدرخسته شده اند که شاید نتوانند به مقصد برسند و اگر هم برسند ناگهان خود را در پایان خط می بینند. درحالی که نه به مسیر توجه داشته اند و نه لذتی از آن برده اند.


دیر یا زود آدم پیر و خسته می شود درحالی که از اطراف خود غافل بوده است. آن وقت دیگر رسیدن به آرزوها و اهداف هم برایش بی تفاوت می شود و فقط او می ماند و یک خستگی بی لذت و فرصت و زمانی که ازدست رفته و به دست نخواهد آمد. جودی عزیزم! درست است، ما به اندازه خاطرات خوشی که از دیگران داریم آنها را دوست داریم و به آنها وابسته می شویم.


هرچه خاطرات خوشمان از شخصی بیشتر باشد علاقه و وابستگی ما بیشتر می شود.


پس هرکسی را بیشتر دوست داریم و می خواهیم که بیشتر دوستمان بدارد باید برایش خاطرات خوش زیادی بسازیم تا بتوانیم در دلش ثبت شویم.(بخشی از کتاب بابا لنگ دراز، نوشته جین وبستر) بزرگراه حقانی، کتابخانه ملی، ساختمان باغ کتاب “