با "ترانه یلدا" در "آبان" از نقد لیست اصلاح طلبان تا خطاهای غیر قابل اغماض شهرداری

ترانه یلدا، کاندید جنجالی شورای شهر که به زعم بسیاری از متخصصین و اهالی فن، از جمله کاربلدترین و شایسته ترین افراد برای نشستن بر کرسی های شورای شهر بود، این بار بر روی صندلی "آبان" نشست.

  1. ۱ هفته،۴ روز قبل
  2. ۰
1
نوآوران -

او در این گفتگو از دلایل عدم انصرافش از شورا علیرغم عدم حضورش در لیست نهایی اصلاح طلبان و همچنین بسیاری از باید و نبایدهای شورا و شهرداری گفت.

ترانه یلدا علاوه بر بررسی و نقد لیست اصلی اصلاح طلبان در انتخابات شورای شهر و حضور بسیاری از افراد غیر متخصص در این لیست، به  طرح نکات مهمی درباره کاستی ها و اشتباهات شهرداری تهران از جمله ساخت پل صدر، روند طی شده برای عمارت تاریخی ثابت پاسال و ... پرداخت.

وی همچنین به نیاز اعضای شورای شهر به درک عمیق و صحیح از شهر تهران و نیازهای این شهر و همچنین مطالبه گری مردم از شورا اشاره کرد.

ترانه یلدا، کاندید دوره پنجم شورای شهر با اشاره به یکی از بندهای محورهای هفت گانه برنامه اش در دوره انتخابات گفت: یکی از محورهای مهمی که من بر آن تاکید داشتم و دارم بحث حاشیه شهرهاست است. یعنی جایی که مردمش زاغه نشین نیستند اما یک چیزی در زندگی آنها کم است و از خدمات و رفاهی که دولت و شهرداری موظفند به آنها ارائه کنند، بی نصیبند. این ها همان افرادی هستند که هر روز صبح با اتوبوس به شهر می آیند و برای شهر کار می کنند.

وی افزود به نظر من، ما معمارها و شهرداری و دولت و همه مردم موظفیم که این عدم تعادل را اصلاح کنیم.

شهرداری نباید همین افراد را که در شهر دستفروشی می کنند، بزند یا بساطشان را دور بریزد ، باید نگاهمان به آدم ها اصلاح شود.

"آبان" را می توانید شنبه هر هفته ساعت ٩ شب از شبکه آپارات دنبال کنید.