سوسن پرور، بر روی صندلی آبان از رازهای دخترانه اش گفت

سوسن پرور: ناکامی در عشق مرا از حال و هوای دخترانه دور کرد

سوسن پرور، بازیگری که در بسیاری از فیلم ها و سریال ها با بازی در نقش دختران نازیبا خوش درخشیده است در گفتگویی که با برنامه آبان داشت از دغدغه هایش گفت.

  1. ۲ هفته،۱ روز قبل
  2. ۰
1
نوآوران -

سوسن پرور درباره موضوع آرایش زنان گفت: فکر کنم من تنها زن بازیگری هستم که آرایش نمی کنم و با احترام به همه کسانی که آرایش می کنند این انتخاب من است و دلیلش هم این است که همیشه فکر کرده ام هر چه به خود واقعی ام نزدیک تر باشم زیباتر است.

پرور در این گفتگو ضمن انتقاد از سرک کشیدن افراد جامعه در فضای شخصی یکدیگر گفت: این خیلی بد است که ما یکدیگر را قضاوت می کنیم اما اجازه قضاوت شدن را خودمان وقتی به دیگران می دهیم که آنها را قضاوت می کنیم. مثلا وقتی من همه را شماتت کنم که چقدر سنگدلید که گوشت می خورید، آنوقت شیشلیک خوردن من در رستوران همه را کنجکاو و دوربین به دست می کند اما اگر من همانی باشم که هستم، با کنکاش دیگران هم چیز خاصی کشف نخواهد شد.

این بازیگر با ابراز تاسف از اتفاقات تلخی که این روزها برای کودکان می افتد و به گوش جامعه می رسد، با نگاهی جامعه شناختی به موضوع امنیت در جامعه، بخشی از این ناامنی ها را حاصل تنهایی انتخابی افراد دانست و گفت: از زمانی که انتخاب کردیم تنها زندگی کنیم و حتی همسایه هایمان را نشناسیم، پذیرفتیم که تامین بخشی از امنیت پیرامونمان به عهده خودمان باشد و خودمان به تنهایی بار زندگیمان را به دوش بکشیم.

برنامه آبان را می توانید در کانال آپارات دنبال کنید.