نقاط ضعف فراکسیون امید ناشی از خلاء های اطلاعاتی بود

انتخابات هیات رئیسه دائم فراکسیون با کاندیداتوری ۱۸ نفر برگزار شد.در نهایت به ترتیب عبدالکریم حسین زاده، فاطمه سعیدی، محمدرضا تابش، مسعود پزشکیان، بهرام پارسایی، محمد فیضی،‌ مصطفی کواکبیان و محمود صادقی به عنوان اعضای هیأت رئیسه دائم فراکسیون انتخاب شدند.

  1. ۱ سال قبل
  2. ۰
نقاط ضعف فراکسیون امید ناشی از خلاء های اطلاعاتی بود
نوآوران -

نکته قابل توجه در این انتخابات حضور جوانانی همچون حسین زاده و فیضی در ترکیب هیات رئیسه دائم است و میانگین سنی اعضای هیات رئیسه به ۴۰ سال رسیده است. حضور نمایندگان شهرستانها و رأی بالای فاطمه سعیدی از دیگر نکات قابل توجه انتخابات هیات رئیسه دائم فراکسیون امید بود.

بعد از انتخابات هیات رئیسه موقت فراکسیون که در تاریخ ۲۸ اردیبهشت برگزار شد،  نسیت به ترکیب مردانه و حضور اکثریت نمایندگان تهرانی در هیات رئیسه موقت انتقاداتی مطرح و به همین دلیل قرار شد در انتخابات دائم هیات رئیسه فراکسیون این نقیصه مرتفع شود که در انتخابات روز گذشته هم حضور نمایندگان شهرستانها و هم حضور یک خانم باعث تغییر ترکیب هیات رئیسه شد.

انتخابات هیئت رئیسه دائم فراکسیون امید نشان دهنده‌ انسجام تشکیلاتی و عزم راسخ اعضا برای رفع نقاط ضعف ترکیب هیئت رئیسه موقت فراکسیون بود که امیدوارم اعضای فراکسیون امید در پیشبرد برنامه‌های این فراکسیون موفق عمل کنند.

در هیئت رئیسه دائم این فراکسیون یک نفر از اهل تسنن و یک نفر از خانم‌های مجلس با رأی بالایی انتخاب شدند. همچنین علاوه بر بنده آقایان پارسایی، فیضی، پزشکیان و حسین‌زاده نیز از حوزه‌های انتخابی مختلف در ترکیب هیئت رئیسه حضور دارند. این در حالی است که اکثریت هیئت رئیسه موقت فراکسیون از نمایندگان تهران بوده‌اند و این ایراد در انتخابات روز گذشته مرتفع شد.

به هر حال فراکسیون نقاط ضعفی داشته که برخی از آن‌ها خلاء اطلاعاتی و برخی اشکالات هم وارد است و ما امیدواریم با پیاده کردن برنامه‌ها و راهبردها و تبدیل آن به طرح، طرح‌های عملیاتی، خلاء ها و ضعف‌های قبلی را جبران کنیم و رضایتمندی مردمی را که با امید به این لیست رأی دادند فراهم کنیم.