با وجود برخی پرونده ها برای اطرافیانش

احمدی نژاد از فساد ،فقر و اتلاف منابع می گوید

- امیر خجسته، از اعضای کمیسیون تحقسق و تفحص از بنیاد شهید می گوید که «اتفاقات بدی در جریان تحقیق و تفحص‌ها افتاد فساد آنقدر بالاست که می ترسیم باعث شوک در جامعه شود»، غلامعلی جعفر زاده دیگر نماینده مجلس شورای اسلامی می گوید: «ابعاد فساد در پرونده های تحقیق و تفحص آنقدر بالا است که می‌ترسیم علنی شدن آن باعث ضربه به نظام شود».

  1. ۱ سال قبل
  2. ۰
احمدی نژاد از فساد ،فقر و اتلاف منابع می گوید
نوآوران -

بازگشت به انتخابات

براساس گزارش های رسیده فعالیت چراغ خاموش احمدی نژاد برای انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز رسما کلید خورد.

امروز دیروز احمدی نژاد به همراه مقامات سابق دولت های نهم و دهم جلسه ای انتخاباتی برگزار کردند، نشستی که تحت تدبیر حفاظتی بسیار برگزار شد.

براساس این گزارش، رحیم مشایی از سخنرانان کلیدی این نشست بود. سخنرانی که حکایت از آن دارد برخلاف سخنان برخی از نزدیکان احمدی نژاد، مشایی هنوز عرصه سیاسی را ترک نکرده است.

شمس الدین حسینی وزیر سابق اقتصاد، نیکزاد وزیر سابق مسکن و خسرو معتضد از دیگر سخنرانان این جلسه بودند.

در این نشست که احمدی نژاد نیز به سخنرانی پرداخت، در مورد فعالیت دولت یازدهم و انتخابات ریاست جمهوری آینده بحث و گفتگو شد.

به گفته ی یکی از حاضران که به شرط عدم افشای نامش با «انتخاب» سخن می گفت، احمدی نژاد در این جلسه گفت که به هر استانی که اخیرا سفر کرده، با درخواست های بسیار برای کاندیداتوری مواجه شده است.

وی با این حال گفته است که فعلا نمی خواهد فضا را با اظهار نظر رسمی در مورد کاندیداتوری خود انتخاباتی کند.

لازم به ذکر است که این نشست در ساختمان دانشگاه ایرانیان برگزار شده است.

 

پس از ملارد اینبار مسعودیه

رییس دولت پاک دستان با هوشمندی مکان های سخنرانی اش را انتخاب می کند او بعد از ملارد به مسعودیه آمده است احمدی نژاد می داند چه چیز هایی برای جنوب شهر تهران مهم است برای همین به هیچ عنوان در سخنرانی اش از جهان و مواضع عجیبش نمی گوید او در دو سخنرانی آخر خود تنها روز مساله فقر تمرکز کرده است .

محمود احمدی نژاد عصر 31 تیر با حضور در مسجد مسعودیه واقع در سه راه افسریه، سخنرانی کرد. او همراهی یاران همیشگی حمید بقایی و مجتبی ثمره هاشمی وارد شبستان مسجد شد.

سلفی با احمدی نژاد

*آیاتی از کلام الله مجید قرائت شد. احمدی نژاد روی سن کنار امام جماعت مسجد مسعودیه، دستش را روی سینه گذاشته بود. هرازچندگاهی هم به همان شیوه خاص خودش، برای ادای احترام دستش را روی پیشانی می گذاشت

حاضران در مسجد گوشی به دست بودند و صحنه ها را ثبت و ضبط می کردند. بعضی ها هم برای اینکه با احمدی نژاد تصویر یادگاری داشته باشند، دستشان را 180 درجه می چرخاندند و از خودشان هم فیلم می گرفتند!شاید اغلب آنها برای سلفی انداختن به مسجد مسعودیه آمده اند.

احمدی نژاد سخنرانی خود را کما فی السابق با موضوع انسان شروع کرد. می خواهم از شما مردم صحبت کنم؛ از شما مردم پر تلاش.... ترجیع بند سخنان احمدی نژاد پیرامون نحوه نابسامان توزیع ثروت در جهان بود. روی صحبت وی، غیرمستقیم، فیش های حقوقی را نشانه می رفت اما وی که باهوش تر از این حرف هاست احمدی نژاد گفت: بعضی یک جور حرف می زنند که انگار خداوند برای زیبا زندگی کردن مردم نعمت قرار نداده است. صدای شعارها که بلند شد، احمدی نژاد خطاب به حاضران گفت: من کوچک شما هستم. این چند جمله را بگویم بعد تا صبح در خدمت شما هستم. احمدی نژاد در ادامه گفت: اقلیت برخوردار، برای خودش حقوق های استثنایی و غیر قابل شمارش قائل است و برای فرودستان، کمترین حقی قائل نیست. این ها دارند این سیستم اداری نوشته یا نانوشته را اجرایی می کنند.

احمدی نژاد با اشاره غیرمستقیم به دولت گفت: بسیاری از دولت ها توجهی به خواست مردم ندارند. در زمان انتخابات یک شعار می دهند اما بعدا جور دیگری عمل می کنند انگار که اصلا مردم نیستند.

احمدی نژاد با اشاره به توزیع ناعادلانه ثروت گفت: ما یا نعمت های خدا را نشناخته ایم یا درست توزیع شان نکرده ایم. جانبازی از میان جمعیت با فریاد گفت: مرگ بر غارت گر بیت المال. غارت گر بیت المال اعدام باید گردد. احمدی نژاد مردم را متوجه فرد شعاردهنده کرد و گفت: حواستان باشد؛ این زرین قلم 3تا موتور دارد هر کدام 16سیلندر!

احمدی نژاد در ادامه اظهار داشت: اگر بودجه و ثروتی هست، برای مردم است. خود من هم که اینجا هستم، مال مردم ام!

احمدی نژاد که در دوران خودش هم چندان خصوصی سازی به جایی نرسیده بود گفت: هر چه قدر دایره دولت در اداره امور افزایش پیدا کند، اتلاف منابع، فقر، فساد و دست اندازی به بیت المال بیشتر می شود. دولت های پر خرج و کم بهره مسبب فقر اند.