ابوطالبی:

هدف تغییرات دولت، آرامش و آسایش بیشتر جامعه است

معاون سیاسی دفتر رییس جمهوری گفت: تجدید قوای دولت یک ضرورت مستمر است و هیچ هدفی جز آرامش و آسایش بیشتر جامعه، اعمال اقتدار ملی و تقویت مدیریت کشور ندارد؛ این رویکردی ارزشمند است.

  1. ۹ ماه قبل
  2. ۰
ابوطالبی
نوآوران -

به گزارش نوآوران،  حمید ابوطالبی در یادداشتی نوشت: مدیریت کلان کشور این روزها با تحولاتی در راستای تجدید قوای دولت برای خدمت بیشتر و بهتر توام بود و برخی از دوستان جای خود را به افرادی تازه نفس دادند.

وی افزود: این تحول نشان داد دکتر روحانی هرگاه مصلحت و ضرورت بداند دولت را در جهت کارآمدی بیشتر هدایت خواهد کرد، مهم آن است که تحولات منطبق برضرورت ها است.

معاون سیاسی دفتر رییس جمهوری در این یادداشت افزود: ملت ایران شریف و بزرگوار است، پیشرفت آن واجب و فرصت ها تمر مر السحاب، لذا ارزش نهادن به دغدغه ها و لحظه لحظه های حیات ملی همان صداقت دولت با ملت است.

ابوطالبی ادامه داد: توجه افزون تر به افتخار آفرینی میادین فرا ملی و توانایی های حوزه ورزش های فوتبال، فوتسال، والیبال و ...و زیرساخت های ورزش های جمعی یک ضرورت ملی است.

وی با بیان اینکه قانون مداری و حفظ اقتدار دولت در عرصه فرهنگ یک ضرورت است، اظهار داشت: تفاوت دیدگاه ها امری پسندیده است، گام های دولت در این حوزه از همان آغاز استوار بوده است.

وی تصریح کرد: آرامش و ثبات در عین پیشرفت در امر آموزش و پرورش نیز یک ضرورت ملی است، فرهنگیان و دانش آموزان نباید نگران آینده خود باشند، آنان سرمایه های کشورند.

به گزارش ایرنا، دکتر حسن روحانی رییس جمهوری ضمن پذیرش استعفای وزیران آموزش و پرورش، ورزش و جوانان، فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف ترمیم کابینه ، روز چهارشنبه 28 مهرماه در احکام جداگانه ای سرپرست های سه وزارتخانه آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان را منصوب کرد.

براساس این احکام سیدمحمد بطحایی به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش، سید عباس صالحی به عنوان سرپرست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سید نصرالله سجادی به عنوان سرپرست وزارت ورزش و جوانان منصوب شدند.