مصباحی مقدم:

احمدی‌نژاد خودش تخلفات فراوانی دارد

سخنگوی جامعه روحانیت با اشاره به اظهارات محمود احمدی نژاد، گفت: احمدی‌نژاد خودش تخلفات فراوانی دارد که بخشی از آن در دوران ریاست جمهوری وی رخ داد.

  1. ۱ هفته،۶ روز قبل
  2. ۰
مصباحی مقدم
نوآوران -

حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا مصباحی مقدم در نشست خبری با اهالی رسانه اظهار کرد: در آخرین جلسه جامعه روحانیت، اظهارات اخیر آقای احمدی نژاد و برخی اطرافیان ایشان در پی دستگیری آقای بقایی و آزاد شدن وی با قرار وثیقه که صحبت های آقای احمدی نژاد در این زمینه شبهه ناک شد و حتی به شکلی این سخنان مطرح شد که مرجع ضمیر این سخنان مشخص نیست که شخصی که آقای احمدی‌نژاد از او صحبت می کند کیست که گاهی به هشتاد ساله یا نود ساله بودن او تاکید می شود؟


وی افزود: آقای احمدی‌نژاد در سخنانی که در خوزستان داشت هم حرف هایی را زد که درباره آن تفسیرهای فراوان مطرح شد و اساساً ایشان از زمان ریاست جمهوری هم سخن از داشتن فهرستی از مفسدین اقتصادی به میان آورد و بیان کرد که این لیست را افشا می کند اما هیچ گاه این اتفاق نیفتاد.


جا داشت که ایشان لیست خود را ارائه می کرد و قوه قضاییه هم آن را مورد بررسی قرار می داد نه اینکه فقط حرف آن مطرح شود و اتفاقی نیفتد.


آقای احمدی‌نژاد خودش تخلفات فراوانی دارد که بخشی از آن در دوران ریاست جمهوری وی رخ داد که یک مورد از آن در زمینه قانون یارانه‌ها بود که باید این تخلفات از سوی دیوان محاسبات کشور و قوه قضاییه پی گیری می شد که

خواسته جامعه روحانیت مبارز است که پرونده های آقای احمدی نژاد را مورد بررسی قرار دهد و هرچه حکم شد،  قابل قبول است.