نقابداران موصل، کابوس داعشی‌ها + عکس

گروه موسوم به "قاتلان موصل" در طی عملیات آزادسازی این شهر به کابوس نیروهای داعشی تبدیل شده‌اند.

  1. ۴ ماه،۱ هفته قبل
  2. ۰
ذاااا
نوآوران -

با پیدا شدن جسد یک داعشی در غرب موصل که به طرز وحشتناکی به قتل رسیده بود ترس و وحشت بر اردوگاه گروهک تروریستی داعش سایه افکنده است. اعضای این گروهک همگی در حالت آماده باش هستند و رهبران داعش در سه منطقه مسکونی مقررات منع آمدوشد وضع کرده اند. حدود ده غیرنظامی نیز در این رابطه بازداشت شده و به منطقه دورافتاده ای برده شده اند تا مورد بازجویی قرار گیرند. گفته می شود گروه موسوم به "نقابداران یا قاتلان موصل" مسئول قتل این داعشی است؛ این گروه از شیوه های دردناکی برای کشتار داعشی ها استفاده می کند.


طبق گفته یک شاهد عینی جسد این داعشی یک روز پس از آن یافت شد که یک غیرنظامی با چاقو به مأمور جمع آوری مالیات حمله کرد؛ مالیاتی که این گروهک به زور برای مغازه داران در تلعفر وضع میکند.


از زمان بازپس گیری موصل تا کنون حدود 30000 تن از ساکنان این شهر به خانه های خود بازگشته اند؛ نیروهای عراقی ار ماه اکتبر عملیات آزادسازی دومین شهر بزرگ عراق را آغاز کرده اند. از طرفی در این مدت گروهک تروریستی داعش نیز حدود 3300 تن از اعضای خود را از دست داده است.


این روزها نیروهای ویژه عراقی که عموماً از غیرنظامیان هستند در سطح شهر موصل پراکنده اند و برخی از آنها که نقاب های مخصوصی به صورت دارند به کابوس داعشی ها تبدیل شده اند. ترس گروهک تروریستی داعش این است که در روزهای آینده اجساد بیشتری از نیروهایش را پیدا کند.