هوای سالم است

معاون نظارت و پایش اداره‌کل حفاظت محیط زیست استان همدان گفت: میانگین کیفیت هوای همدان از 24 ساعت گذشته تا صبح امروز در وضعیت سالم قرار داشته است.

  1. ۱ هفته قبل
  2. ۰
هوا
نوآوران -

سیدعادل عربی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: از صبح روز گذشته تا صبح امروز میانگین کیفیت هوای همدان در حالت سالم قرار داشته است.


وی با بیان اینکه کیفیت هوا در ساعت 8 صبح امروز در وضعیت سالم قرار داشته، اعلام کرد: آلودگی هوا به صورت مقطعی است و در ساعاتی از شبانه‌روز سالم و در برخی ساعات سالم است بنابراین آنچه را اعلام می‌کنیم به صورت میانگین است.


عربی با تأکید بر اینکه از ابتدای امسال تا کنون تنها یک روز کامل آلودگی داشته‌ایم، عنوان کرد: در سایر روزها آلودگی به صورت مقطعی بوده و تنها در برخی ساعات از شبانه‌روز آلوده و ناسالم بوده است.


مسئول مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان نیز در گفت‌وگو با ایسنا، آسمان استان را تا 24 ساعت آینده صاف تا کمی ابری همراه با افزایش وزش باد پیش‌بینی کرد.


نادر پیرتاج‌همدانی با بیان اینکه در بعدازظهر امروز شاهد افزایش ابر و سرعت باد خواهیم بود، اظهار کرد: خوشبختانه امروز هیچ غباری در آسمان وجود ندارد.


وی حداقل دمای استان در 24 ساعت گذشته را 16 درجه سانتیگراد و حداکثر دما را 34 درجه عنوان و اعلام کرد: طی روزهای آینده پدیده جوی خاصی برای استان پیش‌بینی نمی‌شود.


پیرتاج‌همدانی خاطرنشان کرد: شهرستان بهار با 14 درجه سانتیگراد گرم‌ترین و شهرستان اسدآباد با 37 درجه سانتیگراد خنک‌ترین نقطه استان همدان گزارش شده است.