نوسازی تاکسی های فرسوده تا مدل 1386آغاز شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور، پیرو مصوبه هیئت وزیران و اقدامات انجام شده در خصوص طرح نوسازی 90.000 دستگاه تاکسی فرسوده درسراسر کشور، از بهمن ماه 1394 امکان ثبت نام برای تاکسی های فرسوده تا مدل سال 1385 فراهم شده است. از 135.399 دستگاه تاکسی فرسوده در کشور تاکنون 51.247 دستگاه آن نوسازی و حدود 30 هزار دستگاه دیگر نیز نام نویسی و در حال طی فرایند اجرای طرح جهت نوسازی تاکسی فرسوده خود هستند.

  1. ۱ ماه قبل
  2. ۰
تاکسیرانی
نوآوران -

با اضافه شدن تاکسی های با سال ساخت 1386 به جرگه ناوگان فرسوده، 52.262 دستگاه دیگر از تاکسی های موجود کشور نیز در طرح نوسازی وارد خواهند شد. به این منظور مصوبه ای در کارگروه هماهنگی و نظارت بر اجرای آلودگی هوای کلانشهرها برای فاز دوم این طرح به تصویب رسید و مقرر گردید مجری طرح نوسازی تاکسی های فرسوده مقدمات نوسازی 90 هزار دستگاه تاکسی دیگر را جهت اجرا تا پایان سال فراهم آورد.

ثبت نام برای نوسازی تاکسی های فرسوده مدل سال 1386 از تاریخ 19 تیرماه آغاز خواهد شد و متقاضیان می توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان خدمات دولت نسبت به نام نویسی و انجام فرایند مربوطه اقدام نمایند.

امید است با پیگیری های اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور و همکاری تاکسیرانان گرامی تا پایان سال جاری کلیه خودرو های فرسوه در این ناوگان جمع آوری و دیگر شاهد تاکسی های فرسوده در سطح کشور نباشیم.