پیام 13 آبان به روایت وزیر جدید آموزش و پرورش/پیگیر رتبه بندی معلمان هستیم

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به جان فشانی دانش آموزان در روز 13 آبان گفت: نسل امروز ما هم باید توجه داشته باشند که نسبت به کشور و جامعه مسئولیت پذیری‌شان بالا باشد.

  1. ۸ ماه،۳ هفته قبل
  2. ۰
دانش آشتیانی
نوآوران -

به گزارش نوآوران، دکتر فخرالدین احمدی دانش آشتیانی در مراسم راهپیمایی 13 آبان در جمع دانش آموزان و دانشجویان حضور یافت و اظهار کرد: وظیفه ما در نظام تعلیم و تربیت این است که دانش آموزی را تربیت کنیم که مسئولیت پذیری بالایی داشته باشد و بتواند در مواقع حساس از نظامش دفاع کند.

وی درباره پیام روز 13 آبان برای نسل امروز افزود: روز 13 آبان یادآور این است که دانش آموزان در مقطع حساسی که نظام نیاز به دفاع داشت حاضر شدند جانشان را در این راه فدا کنند و این بزرگترین ثمره ما است.

دانش آشتیانی ادامه داد: جوانان و دانش آموزان نسل امروز ما هم باید توجه داشته باشند که از همین الگو تبعیت کنند و مسئولیت پذیری‌شان نسبت به کشور و جامعه بالا باشد به طوریکه هر گاه خطری احساس کردند بتوانند ادای دین کنند.

وزیر جدید آموزش و پرورش در پاسخ به سوال دیگر ایسنا درباره موضوع رتبه بندی معلمان که پیش از این اعلام کرده بود باید مرحله جدیدی در این زمینه آغاز شود اظهار کرد: بحث پیشبرد رتبه بندی معلمان جزء برنامه‌های ماست و حتما آن را پیگیری می‌کنیم بنابراین باید در این راستا برنامه ریزی کنیم و در این جهت قدم برداریم.

در راهپیمایی 13 آبان دکتر فانی وزیر سابق آموزش و پرورش نیز دکتر آشتیانی را همراهی می‌کرد.


منبع: ایسنا