واکنش نماینده تهران به اظهارات سخنگوی دولت درباره معوقات فرهنگیان

نماینده تهران تاکید کرد: از سخنگوى دولت در این چهارسال متانت و اخلاق و بیان خوب را سراغ داشتیم و امیدواریم با همین رویه نیز کارشان را ادامه دهند.

  1. ۲ ماه قبل
  2. ۰
مجلس
نوآوران -

فاطمه سعیدى نماینده تهران و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، گفت: سخنان اخیر نوبخت در مورد مطالبات وزارت آموزش و پرورش از دولت بهتر بود با بیان دیگری عنوان مى‌شد.


وی افزود: آقاى نوبخت تعبیر گروگان را برای مطالبات آموزش و پرورش استفاده کردند که با شیطنت برخى رسانه‌ها اینگونه القا شده که ایشان مى‌گوید مطالبات معوق معلمان مانند گروگان در اختیار آموزش و پرورش است تا بودجه بیشترى بگیرند. همین مساله نیز موجب ناراحتى قشر وسیعى از فرهنگیان شده است.


سعیدى گفت: از سخنگوى دولت در این چهارسال متانت و اخلاق و بیان خوب را سراغ داشتیم و امیدواریم با همین رویه نیز کارشان را ادامه دهند.


این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین تاکید کرد: ما باید به دنبال وضعیتى باشیم که آموزش و پرورش هر روز در حال خواهش و تمنا براى دریافت بودجه جهت پرداخت بدهی‌هایش نباشد. این کار شدنى است و مى‌توان با برنامه‌ریزى صحیح وزارت آموزش و پرورش را از این وضعیت نجات داد.