حقوق و مزایای معلمان حق‌التدریس و عوامل حوزه تصحیح و امتحانات پرداخت می‌شود

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: حقوق و مزایای معلمان حق‌التدریس شاغلان، عوامل حوزه تصحیح و امتحانات خرداد ماه 95 تا پایان مرداد ماه پرداخت خواهد شد.

  1. ۱ هفته،۵ روز قبل
  2. ۷
آموزش و پرورش
نوآوران -

مرتضی تمجیدی ظهر امروز در گردهمایی روسا و معاونان پشتیبانی نواحی و مناطق غرب استان، ضمن تبریک دهه کرامت و فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع)، اظهار کرد: مدیران باید در پی جایگزینی نیروهای جوان، با انگیزه و قوی باشند.

وی ضمن بیان اولویت تصمیم گیری‌ها در آموزش و پرورش برای دانش‌آموزان، گفت: دغدغه اصلی مسؤولان آموزش و پرورش، افزایش کیفیت آموزشی است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به اعلام نتایج کنکور در هفته آینده، تصریح کرد: هدف آموزش و پرورش کنکور نیست، بلکه آموزش و ارتقای کیفی آن است.

وی با اعلام تفویض اختیار مدیریت مالی و منابع انسانی به مناطق، عنوان کرد: حقوق و مزایای معلمان حق‌التدریس شاغلان، عوامل حوزه تصحیح و امتحانات خرداد ماه 95 تا پایان مرداد ماه پرداخت خواهد شد.

تمجیدی ضمن تاکید بر ساماندهی نیروی انسانی به عنوان عنصر اصلی نظام آموزش و پرورش که 99 درصد بودجه تخصیصی آموزش و پرورش را به خود اختصاص می‌دهند، ابراز امیدواری کرد: با اصلاح سیستم پرسنلی، حقوق و سامانه "بکفا" گشایشی در مدیریت هزینه‌ها و ساماندهی نیروی انسانی اتفاق بیافتد.

وی استفاده از ظرفیت شوراهای آموزش و پرورش نواحی و مناطق 14 گانه استان و نیز استفاده از ظرفیت‌های قانونی مغفول مانده را یکی دیگر از راهکارهای مدیریت هزینه‌ها و ساماندهی نیروی انسانی عنوان کرد.

گفتنی است، در ابتدای این جلسه نادر محمد حیدری مدیر آموزش و پرورش ماهنشان، ضمن خیر مقدم به میهمانان استانی، بر لزوم توجه ویژه به منطق کم برخوردار تاکید کرد.

در انتهای این جلسه اعضای حاضر به بیان نظرات و دیدگاه ها در زمینه دستورات جلسه پرداخته و با یکدیگر به بحث و تبادل نظر پرداختند.


گفتنی است، گردهمایی معاونان پشتیبانی و برنامه‌ریزی استان، رؤسا و معاونان پشتیبانی نواحی و مناطق غرب استان زنجان با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان و به میزبانی ماهنشان برگزار شد.