چهره مخدوش لاهیجان با زباله‌ها و پسماندها

فرماندار لاهیجان با اشاره به طبیعت زیبای استان گیلان، گفت: متأسفانه زباله و پسماند این طبیعت زیبا را تحت‌تاثیر خود قرار داده و چهره زیبا استان ما را متأثر از خود کرده است.

  1. ۱ سال،۱ ماه قبل
  2. ۰
چهره مخدوش لاهیجان با زباله‌ها و پسماندها
نوآوران -

«سیدمحمد احمدی» در جلسه مدیریت پسماند شهرستان لاهیجان اظهار کرد: مدیریت  موضوع زباله و پسماند از چالش ها و مشکلات کشورهای در حال توسعه است و این موضوع در اکثر شهرهای استان گیلان خصوصاً لاهیجان یکی از مشکلات و چالش های مدیریت شهری است.

فرماندار لاهیجان افزود: با توجه به اهمیت موضوع و گزارش‌های ارائه شده توسط مسئولان ذی‌ربط٬ شاهد تلاش و خرد جمعی برای برون‌رفت از وضعیت موجود میان مدیران شهرستانی هستیم.احمدی مشکل زباله و پسماند را مشکل همه دستگاه های اجرایی و مسئولان دانست و تصریح کرد: تبعات آلودگی های ناشی از زباله مجدداً وارد چرخه زیستی و زندگی  ما انسان ها می شود، از این‌رو باید با همگرایی و اهمیت بیشتری برای برطرف کردن این معضل چاره اندیشی شود و باید عزم مان را برای برطرف کردن این مشکل جزم کنیم.

وی با اشاره به طبیعت زیبای استان گیلان، خاطرنشان کرد: متأسفانه زباله و پسماند این طبیعت زیبا را تحت‌تاثیر خود قرار داده و چهره زیبا استان ما را متأثر از خود کرده است.فرماندار لاهیجان راهکار مبارزه با این مشکل را عزم و اراده جدی و تفکر جهادی همه مسئولان برای برطرف کردن معضل زباله وپسماند دانست.