با وجود بارندگی های صورت گرفته

کمبود آب شرب، گریبان گیر محلات

با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی با حجت الاسلام سلیمی نماینده مردم شهرستان دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی مشکلات آب شرب شهرستان محلات مورد بررسی قرار گرفت.

  1. ۱ سال،۱ ماه قبل
  2. ۰
کمبود آب شرب، گریبان گیر محلات
نوآوران -

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی در ابتدای این جلسه مهندس عبدالرضا خلیلی مدیر عامل این شرکت گزارشی از وضعیت طرح آب رسانی به شهرستان محلات ارائه نمود و عدم تخصیص به موقع اعتبارات را از جمله مهم ترین مشکلات این طرح دانست.

   وی در ادامه با اشاره به وضعیت منابع آبی و بحران آب شرب در این منطقه اظهار داشت: با وجود بارندگیهای صورت گرفته در سال آبی جاری ما همچنان با مشکل کمبود آب جهت شرب مواجه هستیم که در این راستا جهت تامین آب شرب باید صرفه جویی در اولویت کار تمام مشترکین قرار گیرد .

  سلیمی نماینده مردم شهرستان دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کمبود آب در شهرستان محلات بر رفع مشکلات آبی این شهرستان و همچنین استفاده از تمام توانایی و امکانات شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی در جهت اجرای هر چه سریعتر پروژه های ایستگاه تصفیه آب در دست ساخت شهر محلات تأکید کرد .

    گفتنی است ساخت ایستگاه تصفیه آب شهر محلات متشکل از ۳ فیلتر به منظور فیلتراسیون آب دریافتی شهرهای محلات و نیم ور از سد کوچری در دست اجرا قرار گرفت قرار گرفته و به زودی به بهره برداری خواهد رسید.