آیا طلای سیاه ارزانتر از آب می شود

بحران آب جدی تر از همیشه

امروز یک لیتر آب معادل یک لیتر بنزین قیمت دارد و اینکه سرانه جنگل در دنیا 6000 متر مربع است، اظهار کرد: این در حالیست که سرانه جنگل در ایران 1000 متر مربع است. سرانه بیابان در دنیا 2000 متر مربع و در کشور ما 4300 متر مربع است.

  1. ۱ سال قبل
  2. ۰
آب
نوآوران -

رئیس نظام کاردانی ساختمان استان تهران در همایش ملی محیط زیست گفت: امروز یک لیتر آب معادل یک لیتر بنزین قیمت دارد و در آینده این میزان بهای گرانتری خواهد داشت.

موذن در همایش ملی محیط زیست با رویکرد مدیریت یکپارچه و فراگیر HSE (ایمنی، بهداشت، محیط زیست) با اشاره به اینکه سرانه جنگل در دنیا 6000 متر مربع است، اظهار کرد: این در حالیست که سرانه جنگل در ایران 1000 متر مربع است. سرانه بیابان در دنیا 2000 متر مربع و در کشور ما 4300 متر مربع است.

وی با بیان اینکه در هر جا ساخت و ساز غیر مجاز در مناطق محیط زیست داشتیم تخریب کردیم گفت: 24 میلیون هکتار از جنگل‌های کشور طی سه چهار دهه اخیر از دست رفته است و به جای صیانت از جنگل‌ها کسانی که از آنها صیانت می‌کنند مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرند.

رئیس نظام کاردانی ساختمان استان تهران با اشاره به 600 ساخت و ساز در حوزه جنگل‌های روستای زیارت در استان گلستان اظهار کرد: چرا بعد از ساخت و ساز سراغ این ساختمان‌ها رفته‌ایم و حالا بعد از ساخت چقدر قرار است سازندگان جریمه شوند هر چقدر هم جریمه شوند ارزش از بین رفتن محیط زیست و سلامت مردم را نخواهد داشت.