شهرداری بابل خبر داد :

تلاش برای بهبود رفع زباله

با توجه به اینکه بررسی و رفع مشکلات مردم این روستاها از وظایف شهرداری بابل نبوده است اما شهرداری بابل برای تسکین و آلام مشکلاتی که مردم این روستاها در حمل زباله شهرستان بابل به انجیل سی متحمل می شوند نهایت تلاش را برای رفع مشکلات موجود خواهند داشت.

  1. ۱۱ ماه،۱ هفته قبل
  2. ۰
تلاش برای بهبود رفع زباله
نوآوران -

 در همین زمینه بیژنی شهردار بابل اظهار داشت: مشکل زباله بابل مشکل چندین ساله این شهرستان است که باید تلاش کنیم با ایجاد راهکارهای مناسب  و بدون متحمل شدن کمترین خسارت این مشکل مرتفع شود. وی با تقدیر از مردم روستاهای مسیر انجیل سی تصریح کرد: مطمئن هستم مردم روستاهایی که در مسیر انجیل سی قرار دارند مشکلات زیادی را به هنگام حمل زباله متحمل می شوند و بر این اساس بنده و همکارانم نیز تلاش می کنیم تا با رفع برخی از مشکلات تسکین دهنده آلام مردم این روستاها باشیم.

 شهردار بابل به معاون خدمات شهری دستورداد تا نسبت به تامین آب شرب روستای هلی خال ، روشنایی مسیر جاده، لکه گیری آسفالت و تراشیدن بوته هاو علف‌های هرز کنار جاده ها و کنترل و نظارت ماشین های حمل زباله جهت جلوگیری از هرگونه نقص فنی اقدام کند.

 دهیار روستای هلی خال نیز با تقدیر از شهردار بابل اظهار کرد: با توجه به اینکه رفع مشکلات این روستاها به عهده شما نبوده است اما حضور شما در این نشست بیانگر توجه و کمک شما در رفع مشکلات این روستا و دلگرمی روستاییان است. وی، نامناسب بودن وضعیت آب شرب هلی خال را یکی از مشکلات اساسی این روستا برشمرد و افزود: نامناسب بودن جاده های دسترسی، روشنایی معابر، باریک بودن جاده‌، شکستگی آسفالت، رانش جاده، سراشیبی‌های تند و عدم رعایت رانندگان ماشین های حمل زباله را از دیگر مشکلات این روستا عنوان کرد.