فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی

مرد بجنوردی همسر خود را با 16 ضربه چاقو به قتل رساند

«قاتل که دارای چهار فرزند است و علت این قتل اختلافات خانوادگی بوده ولی پرونده در حال بررسی است. این سومین قتلی است که امسال در استان خراسان شمالی رخ داده قتل‌های پیشین در شهرستان‌های اسفراین و شیروان بوده است.»

  1. ۱ سال،۲ ماه قبل
  2. ۰
مرد بجنوردی همسر خود را با 16 ضربه چاقو به قتل رساند
نوآوران -

ایرنا: فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی با اشاره به اینکه مردی در شهر بجنورد صبح روز دوشنبه همسر خود را با 16ضربه چاقو به قتل رساند، گفت: «قاتل که دارای چهار فرزند است و علت این قتل اختلافات خانوادگی بوده ولی پرونده در حال بررسی است. این سومین قتلی است که امسال در استان خراسان شمالی رخ داده قتل‌های پیشین در شهرستان‌های اسفراین و شیروان بوده است.»

سردار علیرضا مظاهری میزان قتل‌های رخ در سال گذشته را هفت فقره عنوان و بیان کرد: «علاوه بر این در سال گذشته 17 فقره جرائم سنگین در این استان 925 هزارنفری رخ داده بود.»

وی در ادامه با بیان اینکه 10 هزار و 943 پرونده تخلف در خصوص انواع جرائم در این استان تشکیل شده است گفت: «به موازات تشکیل این پرونده‌ها دو هزار و 963 نفر دستگیرشده‌اند که از این تعداد دو هزار و 654 نفر معادل 90 درصد مرد و 280 نفر معادل 10 درصد زن هستند.»

وی افزود: «پرونده‌های تخلف نسبت به مدت مشابه پارسال 20 درصد افزایش داشته که بیشترین سن این افراد نیز بین 29 تا 60 سال بوده است. در این مدت 44 درصد شاهد کاهش سرقت‌ها بوده‌ایم و هیچ سرقت مسلحانه‌ای در استان نداشته‌ایم.»