وقوع حریق گسترده در شهرک صنعتی پرند

حریق گسترده در پرند

سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق گسترده در شهرک صنعتی پرند خبر داد. او با بیان اینکه بعد از تماس از سوی آتش‌نشانی پرند با آتش‌نشانی تهران و درخواست نیروی کمکی بلافاصله تیم آتش نشانی به محل اعزام شد گفت:‌ ماموران آتش نشانی به همراه دو تانکر آب و چندین سیلندر هوا به محل حادثه واقع در شهرک صنعتی پرند اعزام شدند

  1. ۱۲ ماه قبل
  2. ۰
حریق
نوآوران -

ملکی با اشاره به حضور آتش نشانان پرند و اسلامشهر اضافه کرد: آتش نشانان تهرانی نیز به عنوان نیروی پشتیبان وارد شده و با همکاری یکدیگر از توسعه و سرایت حریق به اماکن مجاور جلوگیری شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان این که محل حادثه یک سوله به مساحت بیش از ۲ هزار متر مربع بود درباره محل حادثه توضیحاتی داد: این سوله، کارخانه تولید ظروف پلاستیکی و یک بار مصرف بود که به دلیل وجود مواد قابل اشتعال اطفای حریق با سختی هایی روبرو بود علاوه بر آن شدت حرارت سبب تخریب سقف سوله شد.

او با اعلام این که خسارات ناشی از این حریق بالا بود،‌گفت:‌ این حادثه مورد مصدوم و فوتی نداشته است و پس از اتمام عملیات، آتش‌نشانان شهرک صنعتی پرند اقدامات خود برای بررسی علت حادثه را آغاز خواهند کرد.