سرقت سرایدار از یکی از برج های شمال تهران

سرقت میلیونی بعد از اسارت در حمام

سرایدار یکی از برج‌های شمالی پایتخت همراه با همدستش با حبس کردن یکی از ساکنین این ساختمان در حمام خانه دست به یک سرقت میلیونی زدند. در حال حاضر ماموران پلیس آگاهی با در دست داشتن سرنخ هایی از دزدان، دست به کار شده اند. ماموران پلیس آگاهی در تهران چندی پیش گزارشی مبنی بر سرقت 20 میلیون تومان پول نقد از یکی از برج های پایتخت دریافت کردند.

  1. ۱ سال قبل
  2. ۰
دزد
نوآوران -

شاکی پرونده که خانم دکتر جوانی بود با اعلام این خبر به پلیس گفت: صبح امروز یک چک 20 میلیون تومانی به سرایدار ساختمان دادم تا با رفتن به بانک آن را برایم نقد کند. او پس از یک ساعت با 20 میلیون تومان پول نقد به ساختمان بازگشت.

مرد سرایدار اما پس از چند ساعت زنگ خانه را به صدا در آورده و ادعا می‌کند که برای بردن زباله ها آمده است. خانم دکتر جوان در را روی سرایدار باز می‌کند،‌اما با دیدن مرد غریبه که همدست سرایدار بوده است متعجب می‌شود،‌اما مرد غریبه او را به سمت داخل خانه هل داده و بعد از ورود به خانه با همکاری سرایدار دست و پای او را می‌بندد و او را داخل حمام زندانی می کنند.

 شاکی پرونده در ادامه گفت: پس از یک ساعت توانستم دست و پاهایم را باز کنم، وقتی خانه را بررسی کردم متوجه شدم که مرد سرایدار و همدستش تنها 20 میلیون تومان پول نقد را دزدیده اند. تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران برای دستگیری عاملان این سرقت میلیونی وارد عمل شدند.