در نارمک تهران اتفاق افتاد

مسافر دربستی، زورگیر از آب درآمد

مأموران پلیس مردی را که تحت پوشش مسافر اقدام به زورگیری از رانندگان خودروهای سواری کرده بود، دستگیر کردند. چند ماه پیش با ارجاع یک فقره پرونده از سوی مقام قضایی به کلانتری نارمک درباره وقوع چند فقره زورگیری تحت پوشش مسافر از رانندگان محدوده شرق تهران، تیمی از مأموران این کلانتری تحقیقات خود را در این باره آغاز کردند و در بررسی‌های انجام شده از سوی آن‌ها مشخص شد که یک مسافر به بهانه دربست گرفتن ماشین برای مسیرهایی همچون جشنواره، نارمک، تهرانپارس و فشم، در میان راه با استفاده از سلاح سرد از راننده زورگیری و سرقت کرده است.

  1. ۱ سال قبل
  2. ۴
1
نوآوران -

همچنین در تحقیقات مأموران مشخص شد که سارق پس از سرقت اموال گرانبها و وجوه نقد همراه راننده، آنان را از خودرویشان پیاده کرده و با خودروی سواری متواری می‌شود ، اما این فرد پس از طی مسافتی خودروی سرقتی را در حاشیه خیابان رها می‌کند.

در همین راستا آموزش‌های لازم به رانندگان مسافر بر در این محدوده از سوی پلیس ارائه شد و مشخصات چهره و وضعیت ظاهری متهم نیز منتشر شد. تمهیدات پلیس برای دستگیری متهم ادامه یافت تا اینکه مدتی بعد یکی از گشت‌های انتظامی کلانتری نارمک متهم را در محدوده نارمک مشاهده کرده و برای دستگیری وی وارد عمل شد.

متهم پس از مشاهده مأموران ابتدا با ایجاد یک درگیری سعی داشت با سلاح سرد به مأموران حمله کند؛ اما این فرد سرانجام دستگیر و به کلانتری منتقل شد و تحت بازجویی های انجام شده به جرم خود مبنی بر سرقت و زورگیری از رانندگان اعتراف کرد.

پلیس پایتخت با تائید این خبر اعلام کرد که تعدادی از شکات و مالباختگان این فرد شناسایی شده‌اند اما به منظور کشف دیگر جرائم احتمالی و رسیدگی به پرونده، این فرد به همراه پرونده‌اش به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.