با اعتراف قاتل به قتل مرد جوان

شهرزاد قتل شهرام را بازسازی کرد

شهرزاد زنی که متهم به قتل مرد جوانی شده بود به قتل اعتراف کرد و صحنه جنایت را بازسازی کرد.

  1. ۱ سال قبل
  2. ۰
شهرزاد قتل شهرام را بازسازی کرد
نوآوران -

فروردین ماه سال جاری امدادگران اورژانس   ماجرای کشته شدن مردی در خانه یک زن تنها در خیابان امام رضا (ع) در منطقه اشرفی اصفهانی را به ماموران کلانتری 140 باغ فیض خبر دادند.

گروهی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس ایلخانی از شعبه هشتم دادسرای امور جنایی به محل جنایت اعزام شدند. با آغاز تحقیقات مشخص شد جنایت در خانه زن جوانی به نام شهرزاد اتفاق افتاده که از چند سال قبل با مقتول آشنا شده بود.

شهرزاد 32 ساله ابتدا قتل را انکار میکرد پس از اینکه خود را در برابر مدارک دید مجبور به اعتراف شد و گفت: 4 سال پیش همسرم به خاطر بیماری قلبی فوت کرد و از همان زمان با برادر یکی از دوستانم به نام شهرام آشنا شدم و خیلی زود متوجه اعتیادش شدم و در حالیکه او اصرار به ازدواج داشت من به خاطر اعتیادش با او مخالفت کردم و مثل یک برادر بود و در این مدت هیچ رابطه ای با هم نداشتیم.

شهرزاد ادامه داد: دراین مدت بهاصرار خانواده شهرام، به او کمک کردم تا اعتیادش را کنار بگذارد و چندین بار در کمپ ترک اعتیاد بستریاش کردم اما همه
تلاش هایم بی نتیجهماند.

شهرزاد در حالیکه اشک می ریخت گفت: شهرام به خانه ام آمد و خواست مواد بکشد که من اعتراض کردم و بحثمان شد. او میگفت تو با اطلاعاتی که از زندگی من به خانوادهام میدهی آرامش را از زندگیام گرفتهای که در همین لحظه او چاقو کشید، من هلش دادم و از در بیرون رفت. چاقو زمین افتاده بود که من آن را برداشتم اما در همین لحظه شهرام به من حمله کرد و نمیدانم چطور چاقو در گردنش فرو رفت.

خون زیادی از شهرام رفته بود و سعی داشتم جلوی خونریزی را بگیرم اما کاری از دستم بر نمی آمد تا اینکه با اورژانس تماس گرفتم و وقتی تیم امداد به خانه ام آمد متوجه مرگ شهرام شدم.

شهرزاد هفته گذشته برای آخرین دفاع پیش روی بازپرس ایلخانی قرار گرفت و در حالیکه هنوز باور نداشت شهرام را به قتل رسانده گفت: خانواده شهرام می دانند که او مثل برادرم بود واصلا قصد کشتنش را نداشتم و نمی دانم چطور این اتفاق رخ داد و فقط از آنها میخواهم که مرا ببخشند و فرصت زندگی دادن را به من بدهند. بنا بر این گزارش، بازپرس ایلخانی از شعبه هشتم دادسرای ناحیه 27 باتوجه به اعترافات و بازسازی صحنه قتل، کیفر خواست این پرونده را صادر کرد و جلسه رسیدگی به این پرونده برای صدور حکم شهرزاد به زودی در دادگاه کیفری استان تهران
 برگزار می شود.