دوستی زن با مرد غریبه او را به کام مرگ کشید

کشته شدن زن خیانتکار به دست همسرش

مرد عراقی که سه سال پیش همسر ایرانی‌اش را کشته و از سوی دادگاه به خاطر اعتقادش به مهدورالدم بودن قربانی به 10 سال زندان و پرداخت دیه محکوم شده بود از زندان نامه ای به قضات دادگاه نوشت و درخواست اعسار را مطرح کرد .

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
  2. ۰
کشته شدن زن خیانتکار به دست همسرش
نوآوران -

اواسط تیرماه سال 92 با ادعاهای پدر نگران که دامادش را قاتل دخترش می‌دانست پلیس پایتخت به تجسس‌های ویژه‌ای برای پرده برداشتن از سرنوشت زن گمشده دست زد.

پدر آشفته وقتی پیش روی بازپرس ایستاد، گفت: «سال 90 یک مرد عراقی به خواستگاری دخترم آمد. هنوز دو سال از زندگی مشترک داماد و دخترم نگذشته بود که متوجه اختلافات شدید آنان شدم تا اینکه چند روز پیش برای دیدن دخترم به خانه آنها رفتم. وقتی دیدم  دخترم در خانه نیست و عثمان به تنهایی در خانه‌شان است به وی مشکوک شدم و سراغ دخترم را گرفتم اما او طفره رفت. چند بار به موبایل دخترم زنگ زدم دیدم از دسترس خارج است .»

 کارآگاهان ابتدا مرد عرب را تحت تحقیق گرفتند و در تحقیقات مشخص شد که مرد 45 ساله عراقی به بهانه هدیه دادن به همسر 32 ساله ایرانی اش به نام اکرم چشم های او را بست و او را با طناب خفه کرد و جنازه وی را به حاشیه نهر فیروز بهرام برد و دفن کرد. این مرد که از صحنه های جنایت فیلم گرفته بود با کشف گوشی موبایلش و به دست آمدن فیلم های جنایت، لب به اعتراف گشود.

در جلسه دادگاه مرد عرب وقتی پشت تریبون دفاع ایستاد، گفت : من به همسرم خیلی علاقه داشتم اما او قدر محبت‌هایم را ندانست و به اشتباهات گذشته‌اش ادامه داد.

 دو روز بعد از ازدواجمان فهمیدم که فرمان پنج سال با اکرم دوست بوده است. می خواستم او را طلاق بدهم اما چون التماس کرد دلم برایش سوخت.

او ادامه داد: بعد از یکسال و نیم متوجه رابطه پنهانی فرمان و زنم شدم. من به کلانتری رفتم و از آنها شکایت کردم. فرمان به یک ماه زندان و 99 ضربه شلاق محکوم شد اما باز هم دست از سر همسرم برنداشت.آخرین بار وقتی با پیرزنی که اکرم در خانه اش کار می کرد تماس گرفتم و شنیدم هشت ماه است که همسرم به خانه او نرفته است، تصمیم به قتل زنم گرفتم. به اکرم گفتم برای تولدش یک هدیه خریده ام و باید اجازه دهد چشم و دست‌هایش را ببندم تا هدیه را به او بدهم. او هم قبول کرد. به این بهانه ابتدا چشم، دست و پاهایش را با دستمال بستم سپس خواستم او را خفه کنم اما نتوانستم و یک میله آهنی برداشتم و با آن ضربه‌ای به سرش زدم. بعد جنازه را داخل کارتن گذاشتم و با وانت به حوالی نهر فیروز بهرام بردم و دفن کردم.من از صحنه های قتل فیلم گرفتم تا بعدها آن را تماشا کنم و شاید به خاطر خیانتی که اکرم و دوستم به من کرده بودند آرام شوم. در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد و با توجه به اعتقاد متهم به مهدورالدم بودن قربانی، او را از حکم قصاص معاف و به 10 سال زندان و پرداخت دیه محکوم کرد.