انهدام باند شرارت معروف به گروه " لاتورسر"

‌فرمانده انتظامی هرمزگان از دستگیری باند مسلحی که به اتهام تهدید به قتل، تیراندازی به خودروها تحت تعقیب بو،د در شهرستان جاسک خبر داد.

  1. ۹ ماه،۴ هفته قبل
  2. ۰
انهدام باند
نوآوران -

به گزارش نوآوران، سردار عزیزالله ملکی فرمانده انتظامی هرمزگان در این خصوص افزود: در پی وقوع چند فقره راه‌بندی به‌قصد سرقت موتورسیکلت و تیراندازی منجر به جرح دو نفر در جاده جاسک به بشاگرد، تهدید به قتل افراد و تیراندازی به خودروها توسط چند شرور، شناسایی و دستگیری عاملان این شرارت به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان، عنوان کرد:  مأموران پلیس اطلاعات شهرستان جاسک با تلاش شبانه‌روزی و بهره‌گیری از شیوه‌های پلیسی، پنج‌تن از اعضای این باند معروف به گروه " لاتورسر" که در زبان بلوچی به معنی گردباد است را شناسایی کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع ، اقدامات اعضای این باند و ایجاد رعب و وحشت در منطقه پس از هماهنگی با مقام قضائی و طرح موضوع در شورای تأمین شهرستان پس از چندین روز کار اطلاعاتی‌، یکی از اعضای باند به نام " احمد -م " در مخفیگاهش دستگیر شد.

سردار ملکی تصریح کرد: در بازجویی‌های اولیه، این شرور به سرقت شتر اهالی روستای کلمبری و اخاذی از مردم با کمک همدستانش با اسلحه اعتراف کرد که تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضاء این باند ادامه دارد.

فرمانده انتظامی هرمزگان خاطرنشان کرد: ما با هرگونه عاملی که بخواهد نظم و امنیت مردم به‌ویژه در شهرهای مرزی که دارای تعدد دینی و تفاوت‌های فرهنگی هستند را به مخاطره بیندازد با تمام قوت و قدرت مقابله می‌کنیم و به هیچ فرد و گروهی اجازه نمی‌دهیم در امنیت عمومی شهروندان مداخله کنند.