اقدام هولناک 2 جوان با زنان تنها در خیابان های آبادان + عکس

2 کیف قاپ خشن که طعمه هایشان را در زمان سرقت زخمی می کردند، پس از دستگیری و روبرو شدن با سوژه هایشان خود را بی گناه می دانند.

  1. ۸ ماه،۴ هفته قبل
  2. ۰
دستبند
نوآوران -

به گزارش نوآوران، چندی پیش ماموران کلانتری 13 شهری آبادان در جریان کیف قاپی های 2 جوان موتور سوار در منطقه کوی قدس قرار گرفتند و تیمی از ماموران برای پایان دادن به این سرقت ها دست به کار شدند.

تیم پلیسی در گام نخست پی بردند که 2 جوان برای اجرای نقشه هایشان دست به کیف قاپی های خشن می زنند که در این سرقت ها چند زن از ناحیه دست و صورت آسیب دیده اند.

در ادامه ماموران به سراغ دوربین های مداربسته در محل های سرقت رفته و خیلی زود توانستند 2 سارق موتور سوار را شناسایی کنند.

ماموران با در اختیار داشتن تصویر دزدان در منطقه کوی قدس گشت زنی ها نامحسوس خود را کلید زدند تا اینکه عصر چهارشنبه 5 آبان ماه 2 سارق موتور سوار را در حالیکه برای اجرای نقشه شان پای در ایستگاه 4 کوی قدس گذاشته بودند مشاهده کردند و در عملیاتی غافلگیرانه 2 کیف قاپ خشن دستگیر شدند. دزدان که خود را بی گناه می دانستند در این مرحله پیش روی طعمه هایشان قرار گرفتند.

زن 60 ساله ای که طعمه این دزدان قرار گرفته بود پس از شناسایی کیف قاپان در حالیکه دستش را گچ کرفته بود به رکنا گفت: معلم بازنشسته هستم و روز حادثه پس از اینکه حقوق بازنشستگی ام را از بانک گرفتم این 2 مرد جوان اقدام به قاپیدن کیفم کردند که در این ماجرا دستم از چند ناحیه شکسته شد و به خاطر اینکه روی زمین کشیده شدم صورتم نیز آسیب دید و چند روزی را در بیمارستان بستری بودم.

بنا به این گزارش، 2 سارق کیف قاپ در حالیکه فیلم زمان کیف قاپی هایشان در اختیار پلیس است و از سوی طعمه هایشان شناسایی شده اند اتهامشان را قبول ندارند که بازپرس پرونده متهمان را برای افشای دیگر جرائم احتمالی و طعمه هایشان در اختیار ماموران پلیس آگاهی آبادان قرار داد.کیف قاپ