نقشه شوم 2 جوان برای رفتن به اتاق خواب نوعروس + عکس

دو نوجوان در سرقت هدایای عروسی زوج جوان ناکام ماندند.

  1. ۸ ماه،۳ هفته قبل
  2. ۰
حادثه
نوآوران -

به گزارش نوآوران، رئیس پلیس آگاهی استان گفت: در پی یک فقره سرقت Stealing منزل در خیابان غفاری بیرجند پرونده در اختیار کارآگاهان شعبه سوم مبارزه با سرقت قرار گرفت که در بررسی های اولیه کارآگاهان دریافتند که منزل مورد نظر متعلق به زوج جوانی است که به تازگی زندگی مشترک خود را شروع کرده اند.

سرهنگ"عرب زاده" افزود: با بررسی صحنه جرم Crime کارآگاهان سرنخ هایی به دست آوردند و به دو نفر از آشنایان مالباخته مشکوک و نامبردگان را برای تحقیقات به آگاهی منتقل کردند.

وی ادامه داد: وقتی دو مظنون مورد بازجویی قرار گرفتند در میان اظهارات خود دچار تناقض گویی شدند که با استفاده از سوالات فنی و پلیسی یکی از افراد مظنون لب به اعتراف باز کرد و گفت که من به اتفاق همدستم منزل شاکی را تحت نظر داشتیم و وقتی که زوج جوان ساعت 23 از منزل خارج شدند هر دو با تخریب در ورودی وارد منزل شدیم .

وقتی وارد اتاق ها شدیم از قبل می دانستیم که هدیه های عروسی آنها کجاست اما هر چه جست وجو کردیم آن را نیافتیم اما هنگام خروج از داخل یکی از کمدهای اتاق خواب مقداری وجه نقد پیدا کردیم که همان را برداشتیم و خانه را ترک کردیم.

با اعتراف سارق جوان همدست وی هم چاره ای جز بیان حقیقت نیافت و گفته های سارق 20 ساله را دوباره باز گو کرد .

سرهنگ عرب زاده گفت: زوج جوان تمامی کادوهای عروسی خود را به منزل یکی دیگر از بستگان خود منتقل کرده بودند که نقشه این دوسارق آشنا نقش برآب شد.

وی ادامه داد: متهمان به مراجع قضایی معرفی شدند.


حادثه