نقشه شوم یک پسر برای زنان آبادانی در شب های تاریک+عکس

پسر جوان در کوچه پس کوچه های تاریک آبادان به کمین می نشست تا نقشه شومش را برای زنان جوان اجرا کند.

  1. ۸ ماه،۳ هفته قبل
  2. ۰
نقشه شوم
نوآوران -

به گزارش نوآوران، چندی پیش ماموران پلیس Police آبادان در جریان سرقتهای شبانه مرد تنهایی که اقدام به سرقت Stealing کیف و موبایل زنان می کرد قرار گرفتند و در همین راستا تیمی از ماموران دایره مبارزه با جرایم خشن پلیس آگاهی آبادان برای دستگیری دزد The Thief تک رو وارد عمل شدند.

ماموران در تحقیقات ابتدایی پی بردند دزد تک رو با استفاده از لباس مشکی رنگی که به تن می کند خود را در تاریکی شبانه خیابان ها پنهان کرده و زمانیکه طعمه تنهایی را در خیابان می بیند سوار بر موتورش اقدام به سرقت کیف یا گوشی موبایل زنان می کند که در این سرقت ها چند زن به خاطر به زمین افتادن شان از ناحیه دست و صورت زخمی شده اند.

کارآگاهان در گام بعدی با تحقیق از طعمه های دزد تنها موفق شدند چهره وی را به دست آوردند و خیلی زود مشخص شد در مدت 3 روز این مرد دست به 8 سرقت زده است.

بدین ترتیب ماموران با در اختیار داشتن تصویر چهره نگاری شده دزد تک رو به سراغ آلبوم مجرمان سابقه دار رفته و موفق به شناسایی وی شدند و در عملیات غافلگیرانه این متهم در مخفیگاهش در منطقه جمشید آباد دستگیر شد.

متهم جوان که از مخفیگاهش کیف های زنانه سرقتی به دست آمده بود هیچ راهی جز اعتراف پیش روی خود نداشت و به ماموران گفت: به خاطر اعتیادم به شیشه نیاز به پول داشتم که تصمیم به دزدی theft گرفتم.

وی افزود: سوار بر موتور در خیابان های خلوت پرسه می زدم و زمانیکه طعمه ام را تنها می دیدم اقدام به خاموش کردن چراغ های موتورم به آنها نزدیک می شدم و اقدام به قاپیدن کیف های زنانه می کردم که در این سرقتها چند زن در برابر مقاومت کردند که روی زمین کشیده شدند و به همین خاطر آنها مجروح شدند.

دزد جوان گفت: همیشه لباس مشکی به تن می کردم که در زمان فرار Escape در تاریکی شبانه شناسایی نشوم و همیشه تنها بودم چون اگر همدستم دستگیر می شد مرا لو می داد و اصلا فکر نمی کردم دستگیر شوم.

بنا به این گزارش، با اعترافات این متهم جوان، بازپرس پرونده با قرار وثیقه وی را روانه زندان Prison کرد.


حوادث