عمل زشت ناپدری مشهدی با پسر بچه بی گناه / من و محمدامین در خانه تنها بودیم

به‌دنبال مرگ مغزی پسربچه شش‌ساله مشهدی که قربانی کودک‌آزاری شده است، ناپدری او به هل دادن پسربچه و کوبیدن سر او به شیر دستشویی اعتراف کرد.

  1. ۸ ماه،۲ هفته قبل
  2. ۰
قتل
نوآوران -

شامگاه یکشنبه، نهم آبان‌ماه زن و مرد جوانی پیکر نیمه‌جان پسربچه‌ای شش‌ساله را به بیمارستانی در مشهد منتقل کردند. پسربچه دچار خونریزی مغزی شده بود و با توجه به آثار کبودی روی بدنش، ماجرا به اورژانس اجتماعی و قاضی احمدی‌نژاد، بازپرس ویژه قتل مشهد گزارش شد. تیم تحقیق راهی بیمارستان شدند اما محمدامین 6ساله به کما رفته بود. شکی وجود نداشت که پسربچه قربانی کودک‌آزاری شده و به همین دلیل قاضی جنایی دستور بازداشت مادر و ناپدری او را صادر کرد.

زن جوان در تحقیقات گفت: یک سال پیش به‌دلیل اعتیاد شدید شوهرم از او جدا شدم و با همسر دومم ازدواج کردم. مدتی قبل شوهرم بیکار شد و پس از آن بیشتر اوقات در خانه بود. من اما با ماشین مسافرکشی کرده و خرج زندگی‌مان را تأمین می‌کردم. چند روز پیش محمدامین سرما خورد. او را نزد پزشک بردیم و پزشک آمپول تجویز کرد.

وقتی تزریق آمپول تمام شد، پسرم را به خانه بردیم اما پس از آن حالش بد شد و زمانی که او را به بیمارستان منتقل کردیم، گفتند که دچار خونریزی مغزی شده است. اظهارات زن جوان در حالی بیان می‌شد که شوهر او نیز مدعی شد: محمدامین بیش‌فعال بود و مدام به خودش آسیب می‌رساند. اظهارات مادر و ناپدری پسربچه عجیب به‌نظر می‌رسید و قاضی احمدی‌نژاد تحقیقات از آنها را ادامه داد تا اینکه ناپدری اعتراف تازه‌ای به زبان آورد. او گفت: روز حادثه من و محمدامین در خانه تنها بودیم. او به دستشویی رفته بود که متوجه شدم خودش را کثیف کرده است.

عصبانی شدم و او را هل دادم که سرش به شیر دستشویی و سنگ توالت برخورد کرد. وقتی همسرم برگشت او را به بیمارستان بردیم که متوجه شدیم به کما رفته است. هم‌اکنون محمدامین دچار مرگ مغزی شده و پزشکان تلاش می‌کنند تا رضایت پدرش را برای اهدای اعضای بدنش جلب کنند. از سوی دیگر امروز زوج جوان برای تحقیقات تکمیلی در برابر قاضی احمدی‌نژاد قرار می‌گیرند.