ماجرای 8 مرده که در خانه‌های متروک فراموش شده بودند+عکس

ماجرای 8 مرده که در خانه‌های متروک فراموش شده بودند

  1. ۹ ماه،۱ هفته قبل
  2. ۰
اسکلت
نوآوران -

پرونده‌های مربوط به مرگ افراد در مراکز پلیس Police کشورهای مختلف جهان تنها مربوط به قتل Murder و دیگر جنایات روزمره نمی‌شود بلکه همواره در میان مردگان اجساد افرادی دیده می‌شود که به طرزی مشکوک و گاهی هم به طرزی عجیبی جان خود را از دست داده‌اند و مرگ مرموز افرادی که اجسادشان در میان زباله‌ها یا خانه‌های متروک پیدا می‌شود، در امریکا بیش از هر نقطه جهان است. 8 پرونده مرگ عجیب که مأموران پلیس ایالت‌های مختلف امریکا و اسپانیا را درگیر کرده متعلق به قربانیانی است که اجساد مومیایی شده‌شان پس از گذشت ماه‌ها و حتی سال‌ها توسط نیروهای پلیس کشف و شناسایی شده است.زنی که 20 سال با جسد پسرش زندگی کرد

یکی از عجیب‌ترین پرونده‌ها مربوط به جسد جوانی است که توسط نیروهای پلیس بروکلین امریکا در سال 2013 میلادی کشف شده در حالی که مادرش نادانسته 20 سال در کنار جنازه این جوان زندگی می‌کرد.«ژوزت باچمن» خاله این پسر جوان هنگامی که متوجه شد خواهرش به شدت مریض شده است وارد خانه او شد تا او را که نابیناست با خود به بیمارستان ببرد اما در کمال حیرت در یکی از اتاق‌های خواب با جسد مومیایی خواهرزاده خود روبه‌رو شد در حالی که مادر نابینای این جوان ادعا کرد که از 20 سال پیش گمان می‌کرده پسرش خانه‌شان را ترک کرده و ناپدید شده است غافل از آنکه پسر بیمار وی در اتاق خواب جان سپرده و در تمام این سال‌ها مادر نابینایش متوجه مرگ او نشده بود.


در سال 2015 میلادی مأموران پلیس جسد دختر 3 ساله ناپدید شده‌ای به نام «املیا براون» را در خانه متروک مادربزرگش پیدا کردند و کارشناسان پزشکی قانونی تشخیص دادند که دختر بچه سال‌ها پیش به خاطر استنشاق دود ناشی از آتش‌ گرفتن سطل زباله خانه مادربزرگش جان سپرده است.

ملک متروک مادربزرگ به حدی در هم و بر هم بوده که جسد دختر بچه در اتاق خواب ساختمان به چشم دیگران نمی‌آمده‌است. آتش‌نشانان می‌گویند هنگامی که دختر بچه به تنهایی در این خانه بازی می‌کرد در اتاق به دلیل فرسودگی بسته شده و او پس از مدتی جان سپرده است.

برادرانی که زیر ده‌ها تن آشغال جان سپردند

به گزارش پلیس نیویورک، دو برادر به نام‌ «هومر و لانگلی» عادت به جمع‌آوری زباله و وسایل شکسته در خانه‌شان داشتند. «هومر» کور بوده و برادرش «لانگلی» برای مراقبت و بهبود حال وی روزانه چندین پرتقال را آب می‌گرفت تا با خوراندن آب پرتقال به او سلامتش را تأمین کند.مأموران سال‌ها پس از مرگ دو برادر اجسادشان را در میان انبوه تفاله پرتقال پیدا کردند.

مأموران پلیس می‌گویند هنگام جست‌وجو در خانه‌ در هم و برهم این دو برادر ابتدا جسد «هومر» را در میان جعبه‌ها یافتند و کمی دورتر جنازه «لانگلی» را دیدند که زیر زباله‌ها مدفون شده بود.

مأموران شهرداری بیش از 100 تن زباله از جمله 25 هزار جلد کتاب از خانه این دو برادر پیدا کرده بودند.


در سال جاری پلیس کالیفرنیا اعلام کرد که جسد مردی را در خانه کثیفش پیدا کرده‌اند که چند سال قبل بر اثر روشن بودن سیگار و آتش‌سوزی جان سپرده بود.

جسد قربانی 62 ساله در منطقه ردینگ کالیفرنیا پیدا شد و اطلاعات پلیس نشان داد خانه درهم و برهم این مرد به همراه صدها تن زباله با برخورد جرقه سیگار آتش گرفته و خود او میان شعله‌ها سوخته است.


مرگ در زیر تپه‌ای از زباله‌ها می‌تواند بدترین شکل برای پایان یک زندگی باشد.

در آوریل سال جاری میلادی پلیس جسد مردی 51 ساله را در خانه‌اش در شمال غربی اسپانیا که زیر زباله‌ها مدفون شده بود پیدا کردند.

کارشناسان پس از کشف جسد اعلام کردند که این مرد به سندرم سالخوردگی «دیوژن» به عبارتی جمع‌آوری زباله مبتلا بود که یکی از علائم بیماری غفلت، بی‌توجهی به بهداشت فردی و محیطی و توجه نکردن به توصیه‌های پزشکی بوده است. آتش‌نشانان اسپانیایی می‌گویند برای یافتن جسد این مرد مجبور شدند تپه بزرگی از زباله را کنار بزنند.


سگ‌های خانگی همواره مراقب صاحبان خود هستند اما سگ‌هایی نیز بوده‌اند که خوی وفاداری خود را از دست داده‌اند و به صاحبانشان حمله کرده‌اند و در این میان سگ‌های خانگی زنی در ارکانزاس امریکا در حرکتی عجیب به خاطر گرسنگی صاحب‌شان را خورده‌اند.

به گزارش پلیس، هنگام کشف جسد این زن در خانه متروکه و کثیفش بیش از 50 سگ وجود داشتند که همگی دچار سوءتغذیه شدید بوده‌اند. کارشناسان پزشکی قانونی تأیید کردند که این زن به بیماری هپاتیت نوع C دچار بوده و سگ‌های گرسنه به جانش افتاده‌اند.

قربانی زنی 65 ساله و تنها بوده که در خانه دورافتاده‌اش تنها زندگی می‌کرد و تنها حامی و همراه وی سگ‌هایش بوده‌اند.


یکی دیگر از قربانیان حادثه‌ای عجیب زنی 90 ساله به نام «انا راگین» بوده که در خانه کثیف دختر 65 ساله‌اش در سانفرانسیسکو زندگی می‌کرد. گزارش‌های پلیس نشان داده این زن به دلیل کهولت سن در میان زباله‌های خانگی جان سپرده است، اما دخترش برای مدتی طولانی در کنار جسد وی زندگی می‌کرد و از مرگ مادرش حتی با همسایگان خود نیز سخن نگفته است.

مأموران آتش‌نشانی به همراه افراد پلیس پس از کشف جسد پیرزن و تخلیه خانه، دختر 65 ساله‌ او را به خانه سالمندان منتقل کردند و خانه‌اش پس از نظافت و گندزدایی به مبلغ 6/1 میلیون دلار فروخته شد.


آخرین قربانی خانه‌های کثیف و متروک مردی 66 ساله بوده که جسدش در خانه‌ای پر از زباله در کانکتیکات امریکا پیدا شد. این مرد به نام «بورلی میچل» بر اثر یک سانحه جان سپرده بود که جسدش ماه‌ها در خانه درهم و برهم وی باقی مانده بود.اطلاعات پلیس نشان داد که قربانی هنگام راه رفتن در طبقه اول خانه‌اش پایش سر خورده و به طبقه پایین و میان زباله‌ها سقوط Fall کرده است. مأموران آتش‌نشانی می‌گویند زباله‌های درون خانه تا نزدیکی سقف رسیده بود و به نظر می‌رسید که قربانی علاقه خاصی به جمع‌آوری آشغال‌ها از خیابان‌ها داشت و آنها را در خانه خود روی هم می‌انباشت.


للل