اسید پاشی عروس روی خواهرشوهر در شرق تهران + عکس و جزئیات

عروس خانواده در شرق تهران اقدام به اسیدپاشی روی خواهرشوهرش کرد و خود نیز قربانی اسیدی شد.

  1. ۹ ماه قبل
  2. ۰
اسید
نوآوران -

قاضی محمد شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی با بیان این خبر به رکنا گفت: ساعت ٩صبح امروز- دوشنبه- در خیابان سی ام منطقه افسریه ماجرای یک اسید پاشی به ماموران کلانتری 156 افسریه گزارش شد که عروس خانواده ای روی خواهر شوهرش اقدام به اسید پاشی کرده است.

فاطمه 30 ساله پس از ماجرای اسید پاشی به ماموران گفت: در خانه عروس مان خوابیده بودم که ناگهان دیدم زن برادرم در حال دستش دور گردنم است که با او درگیر شدم که در این لحظه زن جوان اقدام به اسید پاشی روی من کرد که خودش نیز قربانی اسید پاشی شد.

قاضی شهریاری در ادامه گفت: هر دو مصدوم این پرونده در بیمارستان مطهری بستری هستد و فاطمه از ناحیه سر و صورت و بدن به شدت آسیب دیده است.

وی در پایان به رکنا عنوان کرد که تحقیقات فنی و افشای راز این اسید پاشی در دستور کار ماموران اداره 16 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

بنا به این گزارش یکی از زن ها که امروز در افسریه تهران مورد اسیدپاشی قرار گرفت در ICU بیمارستان سوختگی شهید مطهری بستری است و دچار ۲۵ درصد سوختگی در ناحیه سر و صورت شده است. این فرد زمان انتقال به بیمارستان به‌شدت حالش وخیم بود ولی اکنون وضعیتش به حالت پایدار رسیده است. زن دیگری که حادثه دیده نیز دچار ۳۵ درصد سوختگی شده ولی بیشتر سمت پاهای او دچار مشکل شده که در فهرست عمل قرار گرفته است.


اسیدپاشی