ماجرای دختر دبیرستانی که برای ازدواج با یک داعشی به سوریه رفت + عکس

دختر دانشجوی روسی که به خاطر عشق به دام گروه تروریستی داعش افتاده است.

  1. ۹ ماه قبل
  2. ۰
داعش
نوآوران -

دختر دانشجوی روسی که به خاطر عشق به دام گروه تروریستی داعش افتاده است.

واروارا کاراولووا در دادگاه نظامی مسکو گفت: وقتی در سال 2012 دبیرستانی بود با پسری به نام ایرات ساماتوف در شبکه های اجتماعی آشنا شد که در نهایت این عشق به فرار Escape وی از خانه و رفتن به کشور سوریه انجامید.

وی افزود که هر دو عضو صفحه شبکه باشگاه فوتبالزسکا بودند، مدتی درباره فوتبال و دیگر مسائل زندگی گفت وگو می کردند تا اینکه ساماتوف موضوعاتی درباره داعش ISIS برای کاراولووا نوشت. واروارا اکتبر 2014 مسلمان شد و همزمان، ارتباط عمیق عاطفی اش را با ساماتوف ادامه داد.

این دختر زمانی عازم ترکیه شد که دوستش یکباره ارتباط خود را با وی قطع کرد. این اقدام باعث شد تا واروارا از طریق اسکایپ با یک داعشی دیگر در سوریه ارتباط برقرار کند و در نهایت از طریق اسکایپ با او ازدواج کند. این ازدواج در حالی انجام شد که او آن تروریست Terrorist داعشی را نمی شناخت. به همین دلیل، برای پیدا کردن همسر داعشی خود تلاش کرد از طریق ترکیه به سوریه رود.

پس از آن برای عزیمت به سوریه راهی ترکیه شد که نیروهای امنیتی کشور ترکیه ژوئن 2015 وی را همراه با گروهی از اتباع روس که قصد رفتن به مناطق تحت سیطره داعش در سوریه را داشتند، دستگیر کرده و به کشورش بازگرداندند.

دختر داعشی