دلایل برخورد مرگبار 2 قطار مسافربری در سمنان اعلام شد / تحقیقات پلیس روشن کرد + فیلم

در بررسی های مقدماتی حادثه مشخص شد قطار مسافربری تبریز – مشهد در سه کیلومتری ایستگاه راه آهن توقف داشته که قطار محلی سمنان – مشهد از پشت با آن برخورد می کند.

  1. ۸ ماه قبل
  2. ۰
نوآوران -

سردار روح الامینی، فرمانده انتظامی استان سمنان در تشریح این خبر به رکنا گفت: ساعت 7:50 صبح امروز حادثه  برخورد دو دستگاه قطار مسافربری در راه آهن سمنان به مرکز فوریت های پلیس 110 اعلام شد.

فرمانده انتظامی استان سمنان تصریح کرد: محل حادثه بین ایستگاه های گرداب و هفت خان در 70 کیلومتری شهر سمنان اعلام شد.

به گفته وی: با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله چهار تیم عملیاتی وانتظامی از کلانتری های نزدیک به محل حادثه برای بررسی و کمک رسانی به محل اعزام شدند.

این مقام ارشد انتظامی گفت: در بررسی های مقدماتی حادثه مشخص شد قطار مسافربری تبریز – مشهد در سه کیلومتری ایستگاه راه آهن توقف داشته که قطار محلی سمنان – مشهد از پشت با آن برخورد می کند.

روح الامینی ضمن اشاره به حضور تیم های امدادی وآتش نشانی در محل حادثه، بیان کرد: متاسفانه تعدادی از مسافران در این برخورد کشته و تعدادی نیز مجروح شدند که با توجه به بالایودن شدت حادثه تا کنون گزارش دقیقی از قربانیان و حادثه دیدگان اعلام نشده است.

فرمانده انتظامی استان سمنان از انتقال مصدومان به بیمارستان کوثر سمنان و ولایت دامغان خبرداد و اضافه کرد: کارشناسان در حال بررسی صحنه حادثه هستند و به محض دریافت اخبار تکمیلی، به عموم مردم اطلاع رسانی می شود.