فیلمبرداری دختر زیرک راننده شیطان صفت را به دام انداخت + عکس

مسافرکش‌نمای هوسران وقتی فهمید دختر جوان از او و خودرواش فیلم گرفته از ترس او را رها کرد و از محل گریخت.

  1. ۱ ماه،۱ هفته قبل
  2. ۰
1
نوآوران -

ساعت 10 صبح 13 خردادماه امسال دختر جوانی وحشت زده به اداره پلیس رفت و از مرد مسافرکشی به اتهام آدمربایی شکایت کرد.

وی در توضیح ماجرا گفت: من اهل کرج هستم و در تهران در یک شرکت خصوصی کار می‌کنم. معمولاً هر روز با مترو ازکرج به تهران می‌آیم، اما امروز به خاطر انجام کاری دیر شد و تصمیم گرفتم با تاکسی به تهران بیایم. از کرج به مقصد تهران سوار خودروی پرایدی شدم.

من در صندلی جلو نشستم و سه مسافر دیگر هم در صندلی عقب سوار شدند و راننده که مرد جوانی بود به طرف تهران به راه افتاد. در میانه راه مسافران یکی یکی پیاده شدند و من تنها شدم تا اینکه در نزدیکی تهران راننده مسیر خودرواش را تغییر داد. بلافاصله به او اعتراض کردم که او مرا تهدید کرد. همان لحظه فهمیدم که او نقشه شیطانی در سر دارد به همین خاطر التماس کردم مرا پیاده کند، اما فایده‌ای نداشت تا اینکه در خودرو را باز کردم و در حالی که خودرو در حال حرکت بود، خودم را به پایین پرتاب کردم. پس از این مرد، جوان خودرو را نگه‌ داشت و تصمیم داشت دوباره برای اجرای نقشه شیطانی‌اش به سراغم بیاید که بلافاصله از او و خودرواش با تلفن همراهم فیلمبرداری کردم و فیلم را به شماره یکی از دوستانم ارسال کردم. مرد شیطان صفت وقتی متوجه شد از او فیلم گرفته‌ام سوار خودرواش شد و پا به فرار Escape گذاشت.

با طرح این شکایت پرونده به دستور قاضی منافی‌آذر، بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران برای شناسایی مرد آدمربا در اختیار تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت. مأموران خیلی زود متهم را بازداشت کردند. وی در بازجویی‌ها ابتدا منکر جرم Crime خود شد، اما وقتی با مدارک و دلایل روبه‌رو شد به جرم خود اعتراف کرد. وی گفت: من متأهل هستم و به زودی دومین فرزندم به دنیا می‌آید. روز حادثه Incident وقتی با دختر جوان تنها شدم شیطان مرا وسوسه کرد و این نقشه شوم را طراحی کردم، اما دختر جوان از خودرو خودش را به پایین پرتاب کرد و من هم از ترس فرار کردم.

متهم برای ادامه تحقیقات و مشخص شدن جرائم احتمالی‌اش به دستور قاضی منافی‌آذر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.