فرار شوهر پس از شلیک به همسر!

فرمانده انتظامی استان کردستان از تیراندازی یک مرد به همسر خود در ناحیه منفصل شهری نایسر در شهر سنندج خبر داد و گفت: فرد ضارب بعد از این حادثه از محل متواری شده است.

  1. ۴ هفته،۱ روز قبل
  2. ۰
تفنگ
نوآوران -

سردار مسعود خرم‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: امروز شنبه ۳۱ تیرماه در پی اعلام مرکز ۱۱۰ مبنی بر یک فقره تیراندازی که منجر به مجروحیت خانمی با هویت معلوم، اهل و ساکن سنندج شده بود، فرمانده کلانتری و سایر عوامل پلیس در کوتاهترین زمان ممکن در محل وقوع حادثه حضور پیدا کردند.


وی افزود: بلافاصله با حضور پلیس در محل وقوع این حادثه و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که ضارب به دلیل اختلاف خانوادگی با یک قبضه کلت کمری به سمت خانم خود شش تیر شلیک کرده است.


فرمانده انتظامی کردستان عنوان کرد: بررسی‌های صورت گرفته بعد از انتقال این خانم به بیمارستان بعثت سنندج مشخص کرد که نامبرده از ناحیه هر دو پا و لگن مجروح شده است اما پزشکان معالج وضعیت عمومی وی را مناسب اعلام کرده‌اند.


وی گفت: همچنین ضارب بعد از شلیک از محل متواری شده و پلیس با تشکیل پرونده، تلاش برای دستگیری وی را آغاز کرده است و در صورت دستگیری، موارد به اطلاع مردم خواهد رسید.


سردار خرم نیا عنوان کرد: هویت فرد ضارب و همسر وی برای پلیس مشخص است و دستگیری فرد ضارب در دستور کار پلیس قرار دارد.