سیامند رحمان:

روى طلایم حساب کنید

قهرمان وزنه‌برداری پارالمپیک جهان می‌گوید در پارالمپیک اول به کسب مدال طلا و بعد به رکوردشکنی فکر می‌کند.

  1. ۱۰ ماه،۲ هفته قبل
  2. ۰
روى طلایم حساب کنید
نوآوران -

 سیامند رحمان با اشاره به حضورش در بازی‌های ریو گفت: «با لطف خدا و دعای خیر مردم اول از هر چیز سعی می‌کنم مدال طلای مسابقات را بگیرم و بعد هم به رکورد 300 کیلوگرم حمله می‌کنم. امیدوارم بتوانم دل مردم را شاد کنم و باز هم بتوانم برای کشورم افتخار آفرینی کنم.»

او با بیان اینکه میزان حمایت‌ها از ورزشکاران پارالمپیک تا به اینجای کار خوب پیش رفته ادامه داد: «همه چیز تا اینجا خوب بوده است. فدراسیون برای ما اصلا کم و کاستی نگذاشته است. و اردوهای خوبی برگزار شد. مربیان و مسوولان برای ما زحمت کشیدند امیدوارم که بتوانم جواب زحمات این عزیزان را هم بدهم، ضمن اینکه خودم هم حدود یک‌سال‌و‌نیم است در اردو هستم و از خانواده‌ به دور بوده‌ام و به امید خدا همه تلاشمان را می‌کنیم که با کسب نتایج خوب مردم ایران را خوشحال کنیم.» قهرمان وزنه‌برداری پارالمپیک جهان در پاسخ به این پرسش که آیا وزنه‌برداری می‌تواند نسبت به پارالمپیک قبلی نتیجه‌ بهتری بگیرد، گفت‌: «نسبت به رقابت‌های قبلی ورزشکاران کمتری در وزنه‌برداری داریم اما امیدوارم که با تلاش بچه‌ها نتیجه‌ بهتری بگیریم و دست پر به کشور بازگردیم.»

رحمان در پاسخ به ناداوری که در حق بهداد سلیمی انجام شد، ادامه داد: «همه ایران از اتفاقی که برای سلیمی افتاد ناراحت شدند، همه مردم ایران بهداد را دوست دارند و این را می‌شد از واکنش‌ها در فضای مجازی دید. همین که مردم یک ورزشکار را دوست داشته باشند از هزار مدال با ارزش‌تر است. بهداد تلاش خودش را کرد و اتفاقی که افتاد چیزی از محبوبیتش کم نکرد. من و بهداد با هم رفیق هستیم و امیدوارم که بتوانم رکورد خوبی بزنم و انتقام بهداد را بگیرم.