گزارش لحظه به لحظه از مراسم قرعه کشی لیگ برتر

26 شهریور دربی تهران

قرعه کشی مسابقات فوتبال لیگ برتر انجام شد.در این دوره مسابقه دربی در هفته ششم برگزار خواهد شد.

  1. ۱ سال،۱ ماه قبل
  2. ۰
بهروان
نوآوران -

اتفاقاتی که لحظه به لحظه در محل برگزاری مراسم( دانشگاه شهید بهشتی) رخ می دهد، به شرح زیر است:

23:41- دربی هفته ششم رخ می دهد. 26 شهریور

بازی اول پرسپولیس مقابل سایپا و استقلال برابر نفت قرار می گیرد. نکته جالب توجه علی منصوریان در هفته نخست بازی در مقابل تیم سابق خود نفت تهران می باشد.

دربی مشهد در هفته دوم انجام می شود/ دربی اصفهان در هفته هشتم انجام می شود/ دربی تبریز در هفته بین تراکتور و ماشین سازی در هفته چهارم انجام می شود/ دربی اهواز هم در هفته سیزدهم انجام می شود.

برنامه هفته اول لیگ برتر شانزدهم مشخص شد:

سایپا - پرسپولیس
استقلال - نفت تهران
سپاهان - پدیده
سیاه جامگان - ذوب آهن
تراکتورسازی - استقلال خوزستان
فولاد خوزستان - ماشین سازی تبریز
صبای قم - صنعت نفت آبادان
گسترش فولاد - پیکان

بازی ها در هفته اول 4 مرداد برگزار خواهد شد.

23:38- بهروان اعلام کرد: سهمیه سقوط تیم های لیگ برتری( 16 تیم) و سهمیه صعود تیم های لیگ پایانی( 18 تیم لیگ یک )عدد 2/5 خواهد بود.تیم چهاردهم به پلی آف می رود 15 و 16 مستقیما سقوط خواهند کرد.

23:35- دعوت از آقایون بهروان و جواد زرینچه و حمید استیلی و سعید فتاحی برای شروع قرعه کشی لیگ برتر.

23:33 - پخش کلیپی از قسمت های خنده دار و فان لیگ پانزدهم و اتفاقاتی که در آن رخ داد از مصاحبه بازیکنان تا شادی های بعد از گل.

23:31 - برگزاری مراسم قرعه کشی لیگ برتر برای هوادران دو تیم پرسپولس و استقلال در جریان است.

23:19 - نماینده اپراتور همراه اول حامی لیگ برتر اظهار داشت: همراه اول یک سرمایه ملی است که متعلق به تمام کشور ایران است. دلیل اینکه از سال گذشته وارد عرصه حمایت از ورزش شدیم این بود که ما وظیفه خود می دانیم از هر چیزی که به سلامت کشور و ورزش کشور کمک می کند حمایت کنیم. امروز فدراسیون های فوتبال، والیبال و بسکتبال و تیم های استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی از تکنولوژی ما بهره می برند.

22:03- مهدی تاج ضمن خوش آمدگویی به اصحاب رسانه، مدیران باشگاهها و روسای هیات ها گفت: اکنون 3 سال است که مسابقات به صورت یکنواخت و پیشاپیش مشخص برگزار می شود. در این ایام بازی های دوستانه و مقدماتی جام جهانی نیز برگزار می شود.تلاشمان این است که ارزش بازی های لیگ و جام حذفی بالاتر برود. وی ادامه داد: : سال دیگر تلاشمان این است که 23 هفته لیگ در روزهای آخر هفته و ایام تعطیل برگزار شود تا تماشگران و طرفداران تیم های لیگ برتری راحت تر به پشتیبانی از تیم محبوب خود بپردازند. تا هفته چهارم هم ایام نقل و انتقالات را ادامه بخشیده ایم. مهدی تاج در ابتدای مراسم از اهداف فدراسیون گفت و آنچه در فصل 95-96 انتظار می رود را بیان کرد.

وی در رابطه با لیگ شانزدهم گفت: هدف ما برگزاری لیگ قوی و پشتیبانی برای تیم ملی است و در رابطه با تیم بانوان افزود: قدرت بخشیدن به تیم بانوان چه در تیم فوتبال و چه در تیم فوتسال از اولویت های فدراسیون است. وی در پایان سخنان خود آرزوی برگزاری لیگی پویا و فعال و پشتوانه برای تیم ملی در راه رسیدن به جام جهانی 2018 روسیه کرد.