امروز در فدراسیون فوتبال برگذار شد

جلسه با نکونام برای دستیاری کارلوس کی‌روش

در حالی که چند روز پیش طی خبری اعلام کرده بودیم مذاکرات برای حضور جواد نکونام، کاپیتان سابق تیم ملی برای حضور روی نیمکت تیم ملی و دستیاری کارلوس کی روش آغاز شده، مسوولان فدراسیون فوتبال امروز جلسه ای با این بازیکن برگزار کردند.

  1. ۱ سال،۱ ماه قبل
  2. ۰
جلسه با نکونام برای دستیاری کارلوس کی‌روش
نوآوران -

در این جلسه بازیکن سابق تیم العربی که به همکاری خود با این باشگاه در لیگ ستارگان قطر پایان داده، نقطه نظرات خود برای قبول دستیاری کارلوس کی روش را اعلام کرده و قرار شده طی روزهای آینده تصمیم نهایی در این رابطه گرفته شود.

جواد نکونام که یکی از افراد مورد اطمینان کارلوس کی روش محسوب می شود از سال قبل مورد توجه این مربی پرتغالی برای حضور در کادر فنی اش قرار داشت و در این فصل با توجه به اینکه نکونام هم قصد ادامه بازی نداشت مذاکرات جدی تر دنبال شد. با این شرایط باید دید نکونام اینبار به عنوان مربی به تیم ملی بازخواهد گشت یا خیر.

پیش از این علی کریمی بعد از اتمام بازیگری اش از سوی کی روش به تیم ملی فراخوانده شده بود تا در کنار او در کادر فنی حضور یابد. همکاری ای که در ادامه با توجه به مشکلات مابین طرفین و فدراسیون فوتبال در آستانه جام ملت های آسیا در استرالیا نیمه کاره ماند و علی کریمی ترجیح داد ساعاتی مانده به پرواز تیم ملی به مقصد ملبورن از جمع ملی پوشان خارج شود.