طارمی

اشتباه کردم و ببخشید

مهدی طارمی به پرسپولیس بازگشت تا اتفاقی نو در دنیای فوتبال به نام خود رقم بزند. آقای گل فصل گذشته لیگ برتر ایران که با پایان فصل پانزدهم سودای حضور در فوتبال اروپا را در سر می پروراند در ابتدا به تمایل پرسپولیس برای تمدید قرارداد با سرخپوشان بی اعتنایی کرد و از طریق مدیربرنامه هایش اعلام کرد آنها می توانند به دنبال گزینه دیگری برای حضور در خط حمله شان باشند.

  1. ۱ سال قبل
  2. ۰
اشتباه کردم و ببخشید
نوآوران -

اما او در ادامه و بعد از اینکه مذاکراتش با تیم های یونانی و اسپانیایی به نتیجه مناسب نزدیک نشد، پای میز مذاکره با سرخپوشان نیز نشست و توافقات ابتدایی را انجام داد. طارمی اعلام کرد برای استراحت فرصتی چند روزه می خواهد تا سفری به ترکیه داشته باشد اما ناگهان سر تمرینات ریزه اسپور در آورد و قراردادش را با این تیم به امضا رساند تا میلیون‌ها هوادار این تیم را در شوک فرو ببرد.

حضور طارمی در پرسپولیس یک هفته هم طول نکشید و او با ابزار پشیمانی از تصمیم اش که مدیربرنامه هایش نیز از آن اظهار بی خبری می کرد در جستجوی راهی برای بازگشت به ایران و پوشیدن پیراهن پرسپولیس بود. درست در شبی که کودتای بزرگ در ترکیه انجام شد او تیر آخر را نشانه رفت و با ترک اردوی ریزه اسپور که در حال بستن چمدان برای حضور در اردوی آماده سازی اتریش بودند، راهی تهران شد. آقای گل فصل گذشته روز گذشته و در حالی که حدود 30 هوادار پرسپولیس با حضور در جلوی درب این باشگاه در انتظار عذرخواهی رسمی او بودند بی اعتنا وارد ساختمان شد و روبروی مدیران قرار گرفت.

مذاکره مجدد طارمی و پرسپولیس کمتر از یک ساعت به طول انجامید و او البته در خروج از باشگاه روبرو خبرنگاران و هواداران قرار گرفت و از تصمیم اشتباهش ابراز پشیمانی و در نهایت عذرخواهی کرد. طارمی اعلام کرد برای جبران اشتباهش تمام توان خود را در فصل جدید به کار خواهد گرفت تا مشکلات گذشته را تکرار نکند. او در این باره گفته: هرکسی در زندگی خود اشتباهات بزرگ و کوچکی دارد و ترکیه رفتن من هم بزرگترین اشتباه زندگی ام بوده است، پس از جدایی از تیم هم پشیمان شدم، الان خیلی خوشحال هستم که به باشگاه محبوبم برگشتم. کتمان نمی‌کنم اشتباه کردم ولی برگشتم و خیلی خوشحالم که مجددا پرسپولیسی شدم، از هواداران پرسپولیس باز هم عذرخواهی می‌کنم. چیز زیادی نمی گویم فقط امیدوارم هواداران پرسپولیس من را ببخشند.

طارمی در ادامه نیز اعلام کرده نسبت به فصل گذشته تلاش می کند گل های بیشتری به ثمر برساند تا اتفاقات تلخ را جبران کند: تمام تلاشم را خواهم کرد تا بازهم بتوانم با پرسپولیس آقای گل شوم، امیدوارم این بار بتوانم تعداد گل های بیشتری به ثمر برسانم و به امید خدا بتوانم عنوان ارزشمندترین بازیکن لیگ را به دست بیاورم. برای بازی مقابل استقلال از الان کری نمی‌خوانم وظیفه من این است که داخل زمین بازی کنم و گل بزنم. به بقیه تیم‌ها کاری ندارم و همه تلاشم را به کار می بندم تا به قهرمانی پرسپولیس در لیگ پیش‌رو کمک کنم.