آخرین نقل و انتقالات اروپا

خانه تکانی تیم های اروپایی

در نقل و انتقالات تابستانی اروپا تیم هایی نظیر منچستر یونایتد ،آرسنال ،بارسلونا و... تلاش خود را برای جذب بازیکنان مورد علاقه شان می کنند

  1. ۱ سال،۱ ماه قبل
  2. ۰
اروپا
نوآوران -

ژوزه مورینیو بار دیگر تأکید کرد که شواین اشنایگر، خوان ماتا، دیلی بلیند و مارکوس روخو در لیست فروش باشگاه قرار دارند نه در برنامه های فصل آینده این مربی.

پس از مصدومیت شدید آرین روبن که منجر به دوری هشت هفته ای او از میادین شد، باشگاه بایرن مونیخ تصمیم به مذاکره برای جذب وینگر برزیلی شالکه یعنی لروی سانه گرفت.

مائورو ایکاردی مهاجم اینتر قصد دارد طی روزهای آینده مذاکراتی را با مسئولان تیم آرسنال در شهر لندن جهت انتقال به این تیم انجام دهد.

لیونل مسی پس از بازگشت از تعطیلات قصد دارد قرارداد جدیدی را با بارسا امضا کند که تا سال ۲۰۲۱ اعتبار خواهد داشت.

به گفته مسئولان باشگاه بارسلونا اسپانیا، این تیم از خرید ریاض مارز مهاجم لستر سیتی صرفنظر کرده است؛ به این ترتیب دو باشگاه آرسنال و چلسی دو مشتری جدی این مهاجم الجزایری همچنان برای جذب وی تلاش خواهند کرد.

تیم چلسی انگلیس قصد دارد تا گابریل باربوسا مهاجم برزیلی را بهر ترتیب به خدمت بگیرد، و به همین منظور قرار است پیشنهاد جدیدی با مبلغ بیشتر را به تیم سانتوس ارائه کنند.

یورگن کلوپ سرمربی آلمانی تیم لیورپول قصد دارد تا پس از جدایی مارتین اسکرتل و کولو توره، پیشنهاد جذب جرمی متیو مدافع بارسلونای اسپانیا را مطرح کند. بشیکتاش با ارائه پیشنهاد ۷ میلیون یورویی، رقیب جدی لیورپول بر سر راه این انتقال به حساب می آید.

باشگاه چلسی به دنبال جذب آندره آیو مهاجم سوانسی سیتی است. گفته می شود آنتونیو کونته بسیار به بازی وی ابراز علاقه کرده است.

بایرن مونیخ قصد دارد تا لوران کوشیه لینی را برای فصل جدید بوندسلیگا به ترکیب خود اضافه کند.

خبرهای رسیده از باشگاه اینتر ایتالیا حاکی از آنست که این تیم برای تأمین بودجه خرید بازیکنانی نظیر ژائو ماریو، آنتونیو کاندره وا و گابریل ژسوس، قصد دارد تا پیشنهادات دریافتی برای فروش مارسلو بروزوویچ را بررسی کند. در حال حاضر دو تیم لیورپول و آرسنال به دنبال جذب این بازیکن هستند.