بازار نقل و انتقالات اروپا

کوشیلنی زیر ذره بین هالیوودی ها

کارلو آنجلوتی در بازار نقل و انتقالات تابستان اروپا به دنبال جذب مدافع فرانسوی آرسنال ، کوشیلنی است و با توجه به تمایل جدایی این مدافع از تیم آرسنال امکان پیوستنش به بایرن مونیخ دور از ذهن نیست

  1. ۱ سال قبل
  2. ۰
کوشیلنی
نوآوران -

به گزارش نوآوران به نقل از سایت خبری اکسپرس، مذاکرات درباره قرارداد آرسنال و کوشیلنی با به بنبست رسیده و بایرن هم اکنون علاقهمند به جذب این مدافع 30 ساله فرانسوی است که فقط یک سال از قراردادش باقی مانده است.

آرسن ونگر سرمربی آرسنال به کوشیلنی به علت حضور در جام ملتهای اروپا (یورو 2016) استراحت داده است و او در شروع فصل لیگ برتر انگلیس بازی نخواهد کرد. کوشیلنی در هر هفت بازی فرانسه در یورو 2016 بازی کرد.  

بایرن به تازگی متس هوملس مدافع سابق بروسیا دورتموند را به خدمت گرفته است. با این حال مشخص نیست که آیا با وجود ژروم بواتنگ، کوشیلنی علاقه مند است به عنوان بازیکن ذخیره روی نیمکت بایرن مونیخ بنشیند یا خیر.بایرن مونیخ که برای دفاع از عنوان قهرمانی در بوندس لیگا آماده می شود، تاکنون رناتو سانچز پرتغالی و متس هوملس آلمانی را به خدمت گرفته است.
لورن کوشیلنی در سال 2010 از باشگاه لوریان فرانسه به آرسنال پیوست و در 248 بازی خود برای تیم آرسنال موفق شد 20 گل به ثمر برساند. 
آرسنال تاکنون گرانیت زاکا سوئیسی و تاکوما آسانو ژاپنی را به خدمت گرفته است. آرسنال نتوانست با جیمی واردی مهاجم لسترسیتی قرارداد امضا کند، چرا که این بازیکن ترجیح داده در تیم قهرمان لیگ فوتبال جزیره به بازی ادامه دهد. 

هالییودی ها برای اولین فصل به سرمربیگی کارلو آنچلوتی بعد از خداحافظی پپ گواردیولا آماده می شوند.