لباس دیشب تیم استقلال باعث تعجب همگان شده است

ماجرای پیراهن های کوتاه استقلالی ها و تکه دوزی سفید پایین پیراهن اصلی

عقد قرارداد با شرکت های کم نام و نشان در پوشاک و بدسلیقه بودن مدیران تراز اول ورزشی کشورمان ، مسأله ی پراهمیت ورزشی کشورمان است.

  1. ۱ سال قبل
  2. ۰
پیراهن تیم فوتبال استقلال تهران
نوآوران -

استقلالی ها در اولین دیدار خود در لیگ برتر مقابل تیم نفت تهران، با لباسی عجیب پای به میدان گذاشتند. آبی پوشان که پیش از این از لباس خود به شکل غیر رسمی رونمایی کرده بودند، در دیدار برابر نفت پیراهنی دو تکه بر تن کردند که پارچه ای سفید به پایین آن لباس اضافه شده بود. بررسی تغییر طرح لباس استقلالی ها نشان می دهد که لباس اولیه استقلالی ها برای بازیکنان این تیم بسیار کوتاه بوده است و تیم تدارکات استقلال مجبور شده است این پارچه ها را به پایین پیراهن استقلال اضافه کند اما این کار پایان ماجرا نیست. بد سلیقگی استقلالی ها در اضافه کردن این پارچه های سفید نیز ادامه پیدا کرد و در حالی که می توانستند با استفاده از پارچه های یک اندازه تا اندازه ای آبروی خود را حفظ کنند، اما با پارچه ای نامتناسب طراحی عجیب پیراهن خود را تکمیل کردند.

البته بد سلیقگی و انتخاب پیراهن های بد تنها مربوط به استقلال نیست و بسیاری از تیم های لیگ برتری و حتی تیم ملی ایران با عقد قرارداد با شرکت های کم نام و نشان، نتوانسته اند انتظارات هواداران خود را در روز افتتاحیه لیگ برتر برآورده کنند.

لباس در تمام تیم های حرفه ای دنیا یک بخش مهم از نمایش یک ساله یک تیم فوتبال است، اما فوتبال ایران چندان توجهی به این نکات ندارد. این را می شود از لباس مدیران فوتبالی کشورمان هم دید و البته سلیقه مدیران تراز اول ورزشی در ماجرایی که برای لباس کاروان ایران در المپیک ریو رخ داده است.