جلسه تاج با مسئولان نیروی مسلح

آیا رفیعی دوباره ملی پوش می شود؟

امروز نتیجه نهایی در رابطه با بازیکنانی که کارت پایان خدمتشان باطل شده و همچنین ملی پوش نیز هستند اعلام خواهد شد

  1. ۱۲ ماه قبل
  2. ۰
سروش رفیعی
نوآوران -

پرونده حضور بازیکنان سربازی که کارت پایان خدمت شان باطل شده بود در تیم ملی فوتبال، از مدت ها پیش مطرح بوده اما هر بار این مساله به تعویق افتاده است. فدراسیون فوتبال اصرار دارد که بازیکنان سربازی که کارتشان باطل شده بود، در تیم ملی فوتبال حضور پیدا کنند ولی سازمان نظام وظیفه با این امر مخالفت می کند.


پس از مخالفت های مکرر مسئولان نظام وظیفه، هیات رییسه فدراسیون فوتبال مصوب کرد اگر بازیکنان سرباز حق حضور در تیم ملی را نداشته باشند، در تیم های باشگاهی نظامی خود نیز نمی توانند حضور پیدا کنند. اما این مصوبه هنوز از سوی فدراسیون فوتبال اجرایی نشده ولی به نظر می رسد در صورتی که مشکل حل نشود، در دست اجرا قرار خواهد گرفت.


تنها بازیکن سربازی که در لیست کارلوس کی روش حضور دارد و نمی تواند در اردوهای ملی حضور پیدا کند، سروش رفیعی است. بختیار رحمانی هم این مشکل را داشت اما به پایان سربازی اش از حالا به بعد مشکلی برای بازی در تیم ملی ندارد.


مهدی تاج در این باره جلسات متعددی را با مسئولان نیروهای مسلح برگزار کرده اما هیچ کدام از این جلسات نتیجه ای در بر نداشته است. با این وجود تاج امروز جلسه دیگری را با باران چشمه، مدیرکل تربیت بدنی نیروهای مسلح برگزار می کند تا تصمیم جدی درباره سروش رفیعی گرفته شود.


مهدی تاج امروز در حاشیه نوزدهمین همایش تجلیل از افسران ورزشی نزاجا در این باره اظهار داشت: اعتقاد ما بر این است بازیکنی که در تیم ملی نمی تواند بازی کند، در تیم باشگاهی اش هم حق بازی نباید داشته باشد.
باید منتظر ماند و دید در نهایت امروز چه اتفاقی پیرامون این قضیه رخ می دهد. آیا سروش رفیعی مجوز بازی برای تیم ملی را به دست می آورد؟