بهرام افشارزاده از وضع کنونی استقلال می گوید:

با حضور رحمتی و نعمت تماشاگر، شرایط استقلال بهتر خواهد شد

به عقیده افشارزاده: تیم استقلال در حال حاضر در شرایط بدنسازی قرار دارد و در آینده نتایج بسیار خوبی را کسب خواهد کرد.

  1. ۱ سال قبل
  2. ۰
بهرام افشار زاده
نوآوران -

بهرام افشارزاده،سرپرست باشگاه استقلال در خصوص عملکرد استقلال مقابل نفت تهران اظهار داشت: خودتان بهتر می‌دانید 50 درصد ترکیب تیم استقلال عوض شده و از طرفی تیم در شرایط بدنسازی قرار دارد.

وی افزود: استقلال در بازی اول از نعمت تماشاگر محروم بود و خودتان می‌دانید که حضور تماشاگران یک پوئن مثبت برای تیم میزبان محسوب می‌شود. من از اینکه تماشاگرانمان در ورزشگاه نبودند خیلی ناراحتم و حتی به دوستانمان در فدراسیون فوتبال هم گفتم که این اقدام  فقط یک داروی مسکن است و بس.

افشارزاده تأکید کرد: درست در بازی اول لیگ، استقلال از نعمت تماشاگر محروم بود و ما همین امتیاز را از دست دادیم اما در هر صورت مساوی کردیم و فکر می‌کنم در ادامه تیم شرایط بهتری پیدا می‌کند.

سرپرست باشگاه استقلال در خصوص درخواست برای تعلیق محرومیت رحمتی گفت: ما به حساب فدراسیون فوتبال 10 میلیون تومان واریز کردیم تا محرومیت رحمتی تعلیق شود. این رقم برای اعتراض به حکم بود و ما خواستار این هستیم که از محرومیت رحمتی گذشت شود و اگر او تکرار کرد با او برخورد جدی‌ تری صورت بگیرد.

افشارزاده همچنین در خصوص قرار داد پروپیچ با استقلال و اینکه تکلیف او چه شد، گفت: همانطور که پیش از این گفته بودم ما از طریق یک وکیل ایتالیایی در مورد این بازیکن اقدام کردیم و او هم در جدیدترین اظهاراتش اعلام کرده که 90 درصد کار را به نفع ما پیش برده است. ما با فیفا هم مکاتبه کردیم که این بازیکن با استقلال قرارداد داشت و بدون اطلاع ما از ایران رفت و به همین خاطر سعی کردیم جلوی شکایت او را بگیریم.