دیدار دوستانه بایرن و آث میلان

روسونری ها هالیوودی ها را به زانو درآوردند

بایرن مونیخ و میلان شب گذشته در ورزشگاه سوجلر فیلد شهر شیکاگو به مصاف هم رفتند که در نهایت این روسونری ها بودند که در ضربات پنالتی موفق به کسب پیروزی شد.

  1. ۱ سال قبل
  2. ۰
bayern vs ac milan
نوآوران -

  دو تیم بازی زیبایی به نمایش گذاشتند و هر دو بسیار هجومی ظاهر شدند و همین باعث شد دیداری پر گل و زیبا را شاهد باشیم. در ابتدا میلان با گل نیانگ از حریف خود پیش افتاد ولی طولی نکشید که فرانک ریبری گل را پاسخ داد و کار را به تساوی کشاند. در ادامه اما این بایرن بود که به گل دوم رسید و دیوید آلابا توانست دروازه روسونری را برای بار دوم باز کرده و تیمش را برای اولین بار در جریان بازی پیش بیندازد. در نهایت بازی با نتیجه 2-1 در نیمه اول به پایان رسید.
اما نیمه دوم را میلان عالی شروع کرد به نحوی که در دقیقه 49، برتولاچی توانست گل تساوی بخش را وارد دروازه بایرن کرده و بار دیگر بازی را به تساوی بکشند. این روند طولی نکشید و کوکا در دقیقه 61 نیز موفق به گلزنی شد و میلان را برای بار دوم از حریف خود پیش انداخت. در حالی که انتظار می‌رفت بازی با نتیجه 3-2 به نفع میلان به پایان برسد،‌اعلام پنالتی در دقیقه 90 به ضرر میلان کار را برای روسونری دشوار کرد و فرانک ریبری موفق شد آن را به گل تبدیل کند و بازی را برای سومین بار به تساوی بکشاند.
در نهایت بازی به ضربات پنالتی کشیده شد که میلان موفق شد با نتیجه 5-3 بایرن مونیخ را ببرد و به دور بعد رقابت‌ها صعود کند.