دیدار دوستانه بایرن و آث میلان

روسونری ها هالیوودی ها را به زانو درآوردند

بایرن مونیخ و میلان شب گذشته در ورزشگاه سوجلر فیلد شهر شیکاگو به مصاف هم رفتند که در نهایت این روسونری ها بودند که در ضربات پنالتی موفق به کسب پیروزی شد.

  1. ۱۱ ماه،۴ هفته قبل
  2. ۰
bayern vs ac milan
نوآوران -

  دو تیم بازی زیبایی به نمایش گذاشتند و هر دو بسیار هجومی ظاهر شدند و همین باعث شد دیداری پر گل و زیبا را شاهد باشیم. در ابتدا میلان با گل نیانگ از حریف خود پیش افتاد ولی طولی نکشید که فرانک ریبری گل را پاسخ داد و کار را به تساوی کشاند. در ادامه اما این بایرن بود که به گل دوم رسید و دیوید آلابا توانست دروازه روسونری را برای بار دوم باز کرده و تیمش را برای اولین بار در جریان بازی پیش بیندازد. در نهایت بازی با نتیجه 2-1 در نیمه اول به پایان رسید.
اما نیمه دوم را میلان عالی شروع کرد به نحوی که در دقیقه 49، برتولاچی توانست گل تساوی بخش را وارد دروازه بایرن کرده و بار دیگر بازی را به تساوی بکشند. این روند طولی نکشید و کوکا در دقیقه 61 نیز موفق به گلزنی شد و میلان را برای بار دوم از حریف خود پیش انداخت. در حالی که انتظار می‌رفت بازی با نتیجه 3-2 به نفع میلان به پایان برسد،‌اعلام پنالتی در دقیقه 90 به ضرر میلان کار را برای روسونری دشوار کرد و فرانک ریبری موفق شد آن را به گل تبدیل کند و بازی را برای سومین بار به تساوی بکشاند.
در نهایت بازی به ضربات پنالتی کشیده شد که میلان موفق شد با نتیجه 5-3 بایرن مونیخ را ببرد و به دور بعد رقابت‌ها صعود کند.