عصبانیت کلوپ از ساخو

ساخو از اردوی لیورپول اخراج شد

ممدو ساخو مدافع فرانسوی لیورپول به علت بی انضباطی اخراج شد

  1. ۱۱ ماه،۴ هفته قبل
  2. ۰
ساخو
نوآوران -

ساخو که اخیرا پرونده دوپینگش رد شده،‌ 3 بار در طول این تور تخلف انضباطی کرده و همین موضوع عصبانیت کلوپ را در پی داشته است.
سرمربی آلمانی در این رابطه گفت:" او تقریبا پرواز لیورپول به سان فرانسیسکو را از دست داد و در لحظه های آخر به این پرواز رسید. یک جلسه تمرین نیامد و یک روز هم برای صرف غذا دیر رسید. من اینجا یک گروه ساخته ام و اینجا کارمان را آغاز کرده ایم. به نظرم آمد شاید بازگشتش به لیورپول برایش معنی داشته باشد. ما قوانینی داریم که باید به آنها احترام بگذاریم و اگر کسی به آنها بی احترامی کند، من واکنش نشان خواهم داد. پس از 8 یا 10 روز، می‌توانیم در این رابطه صحبت کنیم."
کلوپ جریمه داد:" او را جریمه کنم؟ می‌توانید در این رابطه سوال کنید و من پاسخ می‌دهم. من به پول بازیکنان علاقه ای ندارم، در واقع در زندگی ام به پول علاقه ای نداشته ام. باید کسی را جریمه کنم که بخواهم چیزی به او یاد بدهم. همیشه در هر تیمی همین موضوع وجود دارد. من جریمه کردن را دوست ندارم، گاهی برای چیزهای مزخرف شاید جریمه کردن جواب بدهد ولی برای اشتباه، جریمه هیچگاه جواب نمی‌دهد. نه به این دلیل که برای بازیکنان پول اهمیت دارد، شاید در همان لحظه ناراحت شوند ولی پس از مدتی فراموش می‌شود. بنابراین می‌خواهم کارهایی انجام دهند که واقعا به آنها تمایل دارند."