رکورد جالب رضاییان

رامین در تست بدنی ریزه اسپور دوم شد

حال و روز دفاع راست ملی پوش ایران در اردوی تیم ریزه اسپور و تلاش او برای فیکس بودن در این تیم جای تحسین دارد

  1. ۱ سال قبل
  2. ۰
رضاییان
نوآوران -

هم‌تیمی‌های رامین و خود او روزها بعد از تمرین دویدن صبحگاهی به محوطه هتل برمی‌گردند و بعد از صرف صبحانه به استراحت می‌پردازند تا وقت ناهار برسد و بعد از استراحتی کوتاه خود را به تمرین بعدازظهر برسانند. تمرینی که بیشتر شامل کارهای تاکتیکی و بازی‌های تدارکاتی است که در روزهای گذشته یک روز در میان انجام شده و رامین رضائیان به عنوان بازیکن جانشین در اکثر آنها به میدان رفته است.


رضائیان در بین بازیکنان ریزه اسپور بیشتر با ضرغام اسماعیل مدافع چپ عراقی این تیم دمخور است و البته دیگر بازیکن عراقی این تیم نیز با او رابطه صمیمانه‌ای دارد به جز این دو، دو بازیکن ایتالیایی و اسپانیایی ریزه اسپور هم از رفقای رامین محسوب می‌شوند که در این مدت سعی کرده خود را بیشتر در داخل تیم حل کند و تبدیل به بازیکن محبوب در گروه حرفه‌ای‌های ریزه اسپور بشود.


او به عنوان یک بازیکن آسیایی کار ساده ای برای حضور ثابت در ریزه ندارد و باید تلاش خود را آنقدر به بالا ببرد که هیچ انتقادی به عملکردش وارد نباشد. در این فضا اگرچه رضائیان عکس‌های با لبخند از حضورش در تمرینات منتشر می‌کند اما اصل داستان خستگی و تلاش زیادی است که او به عنوان یکی از دو بازیکن ایرانی حاضر در لیگ ترکیه باید چاشنی خود کند. باشگاه او که از جدایی مهدی طارمی خاطره خوبی ندارد شاید این نارضایتی را متوجه او هم بکند اما یک رامین با انگیزه این مشکل را هم کنار خواهد زد.