لیگ برتر ایران

آمار و ترین های بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان

آمار بازی فولاد و پرسپولیس و ترین های این بازی جذاب

  1. ۱ سال قبل
  2. ۰
پرسپولیس و فولاد
نوآوران -

آمار کامل در لیگ برتر
 دو تیم فولاد و پرسپولیس تهران تا کنون ٢٨ بازی در لیگ برتر انجام داده‌اند که سهم پرسپولیس از برد ١١، فولاد بازی و بازی با تساوی به پایان رسیده است.


آمار بازی‌های دو تیم در تهران
در بازی‌هایی که دو تیم در تهران برگزار کرده‌اند بازی به تساوی رسیده است، ٧ برد برای پرسپولیس و برد برای قرمزهای اهوازی در این بازی‌ها ثبت شده است.

بهترین برد فولاد در تهران
فولاد خوزستان در لیگ چهارم توانست در ورزشگاه آزادی با دو گل این تیم را شکست داد، ایمان مبعلی و میثم سلیمانی برای فولاد گل زنی کردند.


بهترین برد پرسپولیس در خانه
پرسپولیس در آزادی دو بار 3-1 تیم فولاد را شکست داده است، پرسپولیس در لیگ سیزدهم ودهم این دو نتیجه را به دست آورده است. در لیگ سیزدهم سید مهدی سید صالحی، سید جلال حسینی و فرزاد حاتمی (گل به خودی) و در لیگ دهم هادی نوروزی، حسین بادامکی و سپهر حیدری برای سرخ پوشان پایتخت گل زنی کردند.

پر گل‌ترین بازی در آزادی
در دوره دوم لیگ برتر دو تیم در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که به نتیجه 3-3 رسیدند. انصاریان، گل محمدی ورافت برای پرسپولیس، بهنام سراج (2 گل) و حسین کعبی برای فولادگل زنی کردند.


نتیجه آخرین بازی دو تیم در آزادی
بازی فصل قبل دو تیم در آزادی با نتیجه ١-٠ به نفع قرمز پوشان تهرانی به پایان رسید. مهدیطارمی تک گل شاگردان برانکو را به ثمر رساند.