مشکل با مدافع ملی‌پوش با سرمربی ریزه؛

رضاییان در مسیر بازگشت به پرسپولیس

رامین رضاییان بنا به آنچه که اختلاف با سرمربی تیم ریزه اسپور عنوان کرده، قرارداد خود را با این تیم فسخ کرد و در حال حاضر به دنبال راهی است تا به ایران بازگردد و برای پرسپولیس به میدان رود.

  1. ۱ سال قبل
  2. ۰
رضاییان
نوآوران -

مدافع راست ملی‌پوش سرخپوشان که در اتفاقی عجیب راهی ترکیه شده بود تا در ترکیب ریزه اسپور به میدان رود، در ادامه در حالی که مهدی طارمی اردوی این تیم را ترک کرده بود، همراه با آبی‌پوشان ترکیه ای راهی اتریش شد تا اردوی آماده سازی را پشت سر بگذارد. اما در ادامه جذب یک مدافع راست دیگر در کنار مدافع ترکیه ای این تیم که کاپیتان ریزه اسپور نیز محسوب می شود، فضا را برای رضاییان تنگ تر کرد تا او لب به گلایه بگشاید و از کارامان در این باره توضیح بخواهد. سرمربی ریزه اسپور نیز عنوان کرد به عنوان مدافع راست روی او نظر مثبت ندارد و این شروع اختلاف نظر بزرگ او و ریزه اسپور شد تا رضاییان ساز جدایی سر دهد و در بازی تدارکاتی این تیم برابر الهلال عربستان که با باخت 6گله آنها نیز همراه شد به میدان نرود.

رضاییان: قلبم به من گفت فسخ کنم

رضاییان روز گذشته جلسه ای با مسوولان ریزه اسپور برگزار کرد و در نهایت موفق شد رضایت آنها برای فسخ قرارداد و بازگشت به فوتبال ایران را دریافت کرد. مدافع ملی پوش سابق پرسپولیس در اولین گام بعد از فسخ قرارداد در این باره گفت: «بعد از 5 ساعت جلسه با مسوولان این تیم موفق شدم برگه فسخ قراردادم را دریافت کنم. نمی دانم کارم خوب بود یا نه و نمی دانم کسی در این رابطه پشتیبانم است یا خیر. ولی چیزی که مشخص است این است که من نمی خواستم در این تیم حضور داشته باشم. با هر مشقتی بود موفق شدم قراردادم را فسخ کردم و در این راه به قلبم گوش دادم. نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد. من آنقدر قوی هستم که تمام مشکلات را با تلاش حل کنم. خدا می داند که در این چند وقت که اینجا بودم چه بر من گذشته و دلیل آن را بعدا خواهم گفت».

برانکو: متاسفم، لیست تیمم پر است

بعد از این اتفاق به سراغ برانکو ایوانکوویچ رفتیم. سرمربی پرسپولیس که پیش از این در اتفاقی عجیب با بازگشت مهدی طارمی مواجه شده بود در واکنش به خبر بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس عنوان کرد که لیست تیمش نهایی شده و بر اساس آن نمی تواند پذیرای او باشد:« زمانی که این بازیکن در تصمیمی حرفه ای به دنبال حضورش در فوتبال اروپا بود برایش آرزوی موفقیت کردم. به نظرم کار ما و رضاییان تمام شده است. ما لیست خود را تکمیل کرده ایم و تمرینات آماده سازی برای حضور در فصل جدید را نیز پشت سر گذاشته ایم. همه چیز برای ما تکمیل شده است. چیزی که وجود دارد این است که ما جای خالی نداریم و این در شرایطی است که من از نظر فنی و فوتبالی کاملا به رضاییان اعتماد و اعتقاد دارم. اما این ناجوانمردانه است که در شرایط فعلی بخواهم بازیکنی از لیست تیمم کسر کنم و او را جانشینش کنم. البته مسیر بازگشت او به تیم بسته نیست و ما در این باره حتما صحبت خواهیم کرد».

سپاهان به دنبال بالانس خط دفاعی

بلافاصله بعد از اینکه پرسپولیسی ها و برانکو ایوانکوویچ نسبت به بازگشت او واکنش نشان دادند، سپاهان که موفق شده بود احسان حاج صفی را جذب کند، اعلام کرد خواهان حضور این بازیکن در اصفهان است. مسوولان سپاهان که با جدایی وریا غفوری و حضور این بازیکن در استقلال در جناح راست خود با خلا مواجه شده بودند به دنبال این هستند تا با جذب رضاییان این مشکل را برطرف کنند. در صورتی که رضاییان راهی اصفهان و تیم سپاهان شود آنها در خط دفاعی خود دو عضو چپ و راست تیم ملی را زردپوش خواهند دید تا بالانس خوبی را داشته باشند.

واکنش تند هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس که علاقه شدیدی به این بازیکن پیش از جدایی اش در پایان فصل گذشته داشتند، با حضور رضاییان در ترکیه واکنش های تندی به شرایط جدایی اش داشتند. تیفوسی های سرخ با انتشار خبر بازگشت رضاییان به پرسپولیس نیز به این مساله واکنش تندی نشان دادند و عنوان کردند بازیکنی که در آن شرایط تیم شان را ترک کرده هرگز به پیراهن این تیم متعصب نیست و نباید به جمع شان بازگردد. واکنش هایی که همراه با توهین و تمسخر نیز بود و البته نمونه آن را قبل و بعد از خبر بازگشت مهدی طارمی نیز شاهد بودیم. با این حال در نهایت باید منتظر تصمیم نهایی مسوولان پرسپولیس در جلسه با برانکو ایوانکوویچ ماند تا مشخص شود دنی آلوز سابق سرخ‌ها بار دیگر با پیراهن سرخ و شماره 27 به این تیم بازخواهد گشت یا خیر.