جدال استقلالی های لیگ برتر

خوزستان استقلالی تر از همیشه

تیم پر ستاره استقلال در مقابل تیم یک دست و متحد استقلال خوزستان باختند

  1. ۱۱ ماه،۴ هفته قبل
  2. ۰
استقلال و استقلال خوزستان
نوآوران -

استقلال خوزستان:

رافائل روبالو، عقیل کعبی، محمد طیبی، پیمان شیرزادی (جانفزا 80)، سید جلال عبدی، میثم دورقی، عزت اله پورقاز، فرشاد سالاروند (علی اصغر عاشوری 68)، مهدی مومنی (دیوید سیلوا 93)، حسن بیت سعید و رحیم زهیوی
سرمربی: سید سیروس پورموسوی


استقلال تهران:

مهدی رحمتی، هرایر مگویان (میثم مجیدی 81)، محمد حسین کنعانی زادگان، رابسون، وریا غفوری، فرشید باقری (علی قربانی 62)، امید ابراهیمی، بختیار رحمانی (فرشید اسماعیلی 88)، جابر انصاری، کاوه رضایی و خسرو حیدری
سرمربی: علیرضا منصوریان

شرح گل ها 

 (استقلال خوزستان-حسن بیت سعید): شوت از راه دور میثم دورقی را سید مهدی رحمتی برگشت داد و توپ به حسن بیت سعید رسید؛ وی پس از یک سر توپ ضربه را به سمت دروازه استقلالی ها زد که بعد از برخورد به محمد حسین کنعانی زادگان وارد دروازه استقلال تهران شد.(0-1)

( استقلال تهران-کاوه رضایی): سانتر زیبای خسرو حیدری از سمت راست را کاوه رضایی به زیبایی با ضربه سر به گل تساوی تیمش تبدیل کرد.(1-1)
(استقلال خوزستان-حسن بیت سعید): پاس علی اصغر عاشوری به مهدی مومنی رسید؛ حرکت زیبا و ضربه زیبای این بازیکن را رحمتی برگشت داد و در برگشت بیت سعید دروازه استقلال را باز هم باز کرد.(1-2)

شرح بازی

استقلال خوزستان و استقلال تهران در حالی به مصاف هم رفتند که هر دو در هفته اول بهتساوی رسیده بودند، در ابتدای بازی توپ و زمین برای خوزستانی‌ها بود اما جابر انصاری دو بارپشت مدافعین تیم خوزستانی فرار کرد اما ضربات وی راهی به گل پیدا نکرد.

پس از این بازی کمی آرام‌تر شد تا اینکه در دقیقه 25 ابتدا ضربه میثم دورقی و سپس شوت بیت سعید و اشتباه مشترک کنعانی زادگان و رابسون باعث شد استقلال خوزستان از حریف خود پیش بیفتد.

ادامه بازی دو تیم حملات جسته و گریخته‌ای داشتند که هیچ کدام موفق به گلزنی نشدند تا در پایان نیمه اول شاگردان سید سیروس پورموسوی با برد زمین را ترک کنند.
 

در نیمه دوم این استقلالی ها بودند که بازی را دست گرفتند، علی قربانی تعویض منصوریان بود تا حملات این تیم ادامه دار باشد، سانتر زیبای خسرو حیدری و ضربه کاوه رضایی باعث شد تا بازی به تساوی کشیده شود. بعد از این گل پورموسوی با آوردن فرشاد جانفزا و بیرون آوردن یک مدافع تیمش را هجومی تر کرد و مزد این تصمیمش را با گل حسن بیت سعید گرفت.

بهترین بازیکن زمین: 

مهدی مومنی بازی بسیار خوبی در بازی انجاغم داد و روی گل دوم تاثر بسزایی داشت و لقب بهترین بازیکن زمین را از آن خود کرد. همچنین حسن بیت سعید با زدن دو گل بازهم خط و نشان برای آقای گلی کشید.