روزنامه های اسپانیا

تراشتگن بارسا را تهدید به جدایی کرد

دروازه بان دوم بارسلونا خواهان جدایی از این تیم شد

  1. ۱۱ ماه،۴ هفته قبل
  2. ۰
تراشتگن
نوآوران -

به نقل از موندودپورتیوو، مارک آندره تراشتگن، دروازه بان آلمانی بارسا پس از اتمام تمرین نوبت صبح همراه با "گرد ووم بروخ"، مدیر برنامه هایش به باشگاه بارسلونا رفت و با مدیران این باشگاه به گفتگو نشست.

محور گفتگوهای دو طرف در مورد وضعیت آینده تراشتگن بود. این دروازه بان از مدیران بارسا درخواست داشت تا شرایط حضور ثابت او در ترکیب فصل آینده بارسا مشخص شود و در صورتیکه تصمیم انریکه، مبنی بر نیمکت نشینی او در لالیگا باشد، وی بارسلونا را ترک خواهد کرد. ایجنت تراشتگن، پیشنهاد منچسترسیتی را نیز به مدیران بارسا نشان داده است.

رقم فسخ قرارداد تراشتگن 40 میلیون یورو است اما مدیر ورزشی بارسا چندی پیش تاکید کرده بود که نه تراشتگن و نه براوو، از بارسلونا جدا نخواهند شد. مدیران بارسا تمایل دارند تراشتگن امسال دروازه بان ثابت بارسا باشد اما انریکه(سرمربی بارسا) هنوز موضع خود در این زمینه را روشن نکرده است. تراشتگن ساعت 17.30 محل باشگاه بارسلونا را بدون اینکه مصاحبه ای انجام دهد ترک کرد.

لازم به ذکر است که در دو فصل اخیر، تراشتگن در کوپا دل ری و لیگ قهرمانان برای بارسلونا ثابت بازی کرده و در لالیگا ذخیره کلودیو براوو بوده است.